DOLAR 32,1908 -0.12%
EURO 34,9556 0.01%
ALTIN 2.426,320,34
BITCOIN 0%
İstanbul
°

SABAHA KALAN SÜRE

Yeni Acronıs Cyberapp Standard İş Ortaklarının Başarısını Arttırıyor
  • Haberm
  • Ekonomi
  • Yeni Acronıs Cyberapp Standard İş Ortaklarının Başarısını Arttırıyor

Yeni Acronıs Cyberapp Standard İş Ortaklarının Başarısını Arttırıyor

ABONE OL
24 Ekim 2023 12:12
Yeni Acronıs Cyberapp Standard İş Ortaklarının Başarısını Arttırıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL
 

YENİLİKÇİ ENTEGRASYON TEKNOLOJİSİ ACRONIS CYBERAPP STANDARD EKOSİSTEMİN 

BÜYÜMESİNİ SAĞLIYOR

 

YENİ ACRONIS CYBERAPP STANDARD 

İŞ ORTAKLARININ MUVAFFAKİYETİNİ ARTIRIYOR

Acronis, iş ortaklarına yönelik verimliliği ve karlılığı artıran yeni Acronis CyberApp Standard tahlilini duyurdu. Yerleşik yedekleme, bilgi kurtarma ve siber güvenlik noktasında kapsamlı tahliller sunan Acronis CyberApp Standard, eser ve hizmetleri Acronis platformuna meselesiz biçimde entegre ediyor.

Tedarikçilerin lokal olarak birleştirilmiş iş yüklerini, ihtarlarını, widget’larını ve raporlarını Acronis platformuna derinlemesine entegre edebilen CyberApp Standard kullanıma sunuldu. Acronis tarafından tasarlanan ve entegre uygulamalar için bütünleşik bir kullanıcı tecrübesi sağlayan CyberApp, verimliliği artırarak yanılgıları en az düzeye indiriyor. Karmaşıklığı kıymetli ölçüde azaltan bu standart, başka platformlardan farklı olarak satıcılara temassız bir dijital süreç ve eksiksiz uygulama idaresi sunuyor. Siber müdafaa alanında global bir önder olan Acronis, tasarladığı CyberApp standardıyla tedarikçilerine çeşitli lokal düzenlemelerle uyumlu tahliller sağlıyor.

 

Servis sağlayıcıların çevik ve rekabetçi kalabilmek için kesintisiz bir entegrasyona muhtaçlık duyduğunu belirten Acronis Lideri Gaidar Magdanurov, “CyberApp üzere entegrasyonlar, birden fazla aracı yönetirken vakitten ve kaynaklardan tasarruf etmeye ve insan yanılgısı riskini azaltmaya imkan tanıyor. CyberApp Standard’ı tüm tedarikçilerin kullanımına sunuluyor ve 20.000’den fazla hizmet sağlayıcı ve milyonlarca kurumsal müşteriye Acronis İş Ortağı ekosisteminin kapılarını açıyor. CyberApp, Acronis platformundaki siber müdafaa ve hizmet sağlayıcı araçlarını güçlendirirken, tedarikçilere yeni müşteriler edinme ve karlarını artırma fırsatı yaratıyor.” yorumlarında bulundu.

 

CyberApp Standard Yenilikçi Fırsatlar Sunuyor

 

Acronis ekosisteminin bir kesimi olmak isteyen tedarikçiler CyberApp sayesinde çok taraflı Tedarikçi Portalı’na erişim kazanıyor. CyberApp’la uygulamalar oluşturma ve detaylarını paylaşma imkanı bulan kullanıcılar, pazarlama malzemelerini yükleyerek direkt Acronis Uygulama Kataloğu’nda yayınlama yetkisine ve birçok fırsata sahip oluyor.

 

Kapsamlı bir teknoloji ekosisteminin küçük, orta ve büyük MSP’lerin farklı gereksinimlerini karşılamada kritik bir muvaffakiyet faktörü olduğunu vurgulayan IDC Araştırma Lider Yardımcısı Phil Goodwin, “CyberApp Standard üzere yenilikçi entegrasyon teknolojileri, çeşitli yazılım entegrasyonu ihtiyaçları olan hizmet sağlayıcıları için daha düzgün bir tecrübe sunmaya yardımcı olabilir. Entegrasyonlar, son müşteriler için uç nokta güvenliğini, ağ idaresini ve SaaS idaresini kapsayabilir ve hizmet sağlayıcılar için operasyonel verimliliği kolaylaştırabilir.” sözlerini kullandı.

 

Acronis platformunun tüm adımların dengeli bir biçimde tamamlanmasını sağlayarak iş akışlarını otomatikleştirdiğine değinen HOCS Operasyon Yöneticisi Josh Aaronson, “Sonuç olarak CyberApp’la konsoldan konsola atlamaya gerek kalmadan katlanarak artan bir vakit tasarrufu elde ediyoruz.” açıklamalarında bulundu.

 

CyberApp Standard’da her türlü teknolojiyle kusursuz bir entegrasyon oluşturarak eserleri daha güzel bir paket olarak konumlandırdıklarını söyleyen Pax8 Satıcı Tecrübesi Kurumsal Lider Yardımcısı Nikki Meyer, “Acronis ile olan iştirakimiz muazzam. Birlikte, yönetilen hizmet sağlayıcılara, bölüm başkanı tahlilleri birleştirerek ve otomatikleştirerek işlerini ölçeklendirmeleri için yetki veriyoruz. Paydaşlığımız, tek bir kullanıcı arayüzünde yüzlerce entegre tahlil sunarak MSP’lerin müşterilerinin gereksinimlerini karşılamalarına ve ötesine geçmelerine yardımcı oluyor.” formunda konuştu.

CyberApp, İş Ortaklarının Muvaffakiyet Kilidini Açıyor

 

Acronis CyberApp Standard ile teknoloji tedarikçileri, 100’den fazla distribütöre ve 50.000’den fazla kanal ortağına erişim imkanıyla satış ve pazarlama fırsatlarını ortaya çıkarıyor. Acronis ekosistemi portföyü, LastPass, Rewst, SendMarc, Canauri, Infima Security ve Autobahn Security dahil olmak üzere 200’den fazla üçüncü taraf eser ve hizmeti içeriyor.

CyberFit Teknoloji Ortağı Programıyla tedarikçiler, ortak satış ve pazarlama fırsatları üzerinde birlikte çalışarak Acronis ile iştirak kurmanın avantajlarından yararlanıyor. Program, iş ortaklarının pazara giriş stratejileri, ortak markalı kampanyalar ve eser varlıkları, pazarlama, satış rehberliği ve MDF fonlarına erişim bahislerinde iş birliği yapılmasına ve muvaffakiyetlerinin hızlanmasına imkan tanıyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.