Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Yemeksepeti, Yeni Üye Restoranları ‘Siftah Bizden’ Diyerek Destekliyor

Yemeksepeti, Yeni Üye Restoranları ‘Siftah Bizden’ Diyerek Destekliyor

admin admin -
169 0

Platformuna yeni katılan tekil restoranlara odaklanarak daha güzel bir tecrübe sunmayı hedefleyen Yemeksepeti, güzel geldin paketini hayata geçirdi. Bu özel proje ile Yemeksepeti, yeni restoranların başarısına birinci günden itibaren takviye olmayı hedefliyor.

 

Türkiye’de süratli ticaretin öncüsü Yemeksepeti, tekil restoranlara özel beğenilen geldin paketiyle, platforma yeni katılan işletmelere avantajlar sunmaya başladı. Özel olarak hazırlanan güzel geldin paketiyle Yemeksepeti, yeni restoranların açılış maliyetlerine takviye olurken, işbirliklerinin birinci gününden başlayarak, restoranlara sürekli yanlarında yer aldığını da hissettirmeyi amaçlıyor.

 

Restoranların başlangıç devri desteklenecek

1 Haziran’da etkin hale gelen proje, Yemeksepeti üyeliğine başlandığında hizmet bedeli ve dönemsel fiyatsız teslimat takviyesi ile ek görünürlük fırsatları ve tedarikçi indirim kampanyaları üzere avantajları içeriyor. Bu sayede yeni restoranlara açılış maliyetleri konusunda dayanak olunurken, Yemeksepeti’nin geniş müşteri kitlesiyle daha süratli büyüme fırsatı da sunuluyor.

 

Proje kapsamında sunulan avantajlar

Hizmet Bedeli Takviyesi: Yemeksepeti’nin yeni katılan iş ortaklarından makul bir müddet boyunca sipariş iletim hizmet bedeli talep etmeyecek olması sayesinde restoranların başlangıç periyodundaki mali yükleri azaltılacak ve işlerine odaklanmaları sağlanacak.

Ücretsiz Teslimat Takviyesi: Yemeksepeti teslimatlı restoranlar, dönemsel fiyatsız teslimat takviyesiyle müşterilerine daha cazip hizmetler sunabilecekler ve bu sayede Yemeksepeti kullanıcıları tarafından tercih edilir olma avantajı elde edecekler.

Ek Görünürlük Takviyesi: Yemeksepeti teslimatlı restoranlara platformda daha fazla görünürlük sağlayacak olan Yemeksepeti, Swimlane ve Joker üzere avantajlarla restoranlara, daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşma ve sipariş sayılarını artırma fırsatı sunacak.

 

Yemeksepeti Nar’da özel Güzel Geldin indirimleri

1 Haziran prestijiyle başlayan bu takviye projesi kapsamında Yemeksepeti, yeni katılan mahalle-restoran iş ortaklarına özel indirimler de sunuyor. Nar platformu üzerinden iş ortaklarının 1 aylık mühlet boyunca daha büyük indirimler yakalamasını sağlayacak bu çalışmayla Yemeksepeti, mevcut kampanyalara ek olarak, yeni iş ortaklarına daha fazla dayanak vermeyi ve yanlarında olduğunu göstermeyi hedefliyor.

İlginizi Çekebilir;  Gedik Yatırım, halka arzlardaki liderliğini güçlendiriyor

Üye restoranlara besin, paklık, akaryakıt ve mutfak materyalleri üzere eser ve hizmetlerden indirimli olarak faydalanma imkânı sunan Yemeksepeti Nar hizmeti, birçok kesimden kıymetli markaların üye restoranlara indirimler ve avantajlar sunduğu bir platform olarak dikkat çekiyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar