Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. UPS Healthcare, Avrupa ve Latin Amerika’da Lojistik ve Dağıtımdan sorumlu yeni yöneticisini atadı

UPS Healthcare, Avrupa ve Latin Amerika’da Lojistik ve Dağıtımdan sorumlu yeni yöneticisini atadı

admin admin -
60 0

UPS Healthcare’in Avrupa ve LATAM’daki Lojistik ve Dağıtım ünitesinin başkanlığına Felipe Morgulis atandı. Morgulis, yeni vazifesinde direkt UPS Healthcare Lideri John Bolla’ya bağlı olarak UPS Healthcare liderlik takımının bir kesimi olacak.

Morgulis, 2018 yılı prestijiyle Bomi Group’ta kalite denetim, operasyonel harikalık, pazarlama, ticaret ve operasyonlardan sorumlu Operasyon Yöneticisi (COO) ve akabinde Güney Avrupa (İtalya, İspanya, Portekiz, Fransa ve Türkiye) ve Latin Amerika (Brezilya, Şili, Kolombiya, Ekvador ve Peru) Operasyonlarından Sorumlu Lider Yardımcısı olarak misyon yaptı. Morgulis, UPS’e 2022 yılında şirketin Bomi Group’u satın alması sırasında katıldı. UPS’teki vazifesi mühletince UPS Healthcare’in Güney Fransa’daki operasyonlarını genişleten Transport Chabas Santé satın alımı, Madrid yakınlarında Avrupa’nın en büyük sıhhat lojistiği tesislerinden birinin hizmete açılması ve şirketin İtalya ve Brezilya’daki ağı için sürdürülebilirlik sertifikaları da dahil olmak üzere pek çok mevzuda şirketin güçlü iş performansını destekleyerek büyümesine ve faaliyetlerinin genişlemesine katkı sağladı.

Felipe Morgulis, “Müşterilerimizin giderek artan ve çeşitlenen gereksinimlerini karşılamak için biz de büyümeye devam ediyoruz. Yalnızca bizim geniş ağımızın ve teknolojimizin sunabileceği uçtan uca bir hizmet sunuyoruz, lakin bununla da yetinmiyoruz. Planlarımız ve gelecekte bizi ve müşterilerimizi nelerin beklediği konusunda hakikaten heyecanlıyım” dedi.

UPS Healthcare Lideri John Bolla, “Felipe, sıhhat hizmetleri lojistiği alanında engin bir deneyime sahip ve bölümde hürmet duyulan bir isim. Yeni kuşak farmasötik ve biyolojik tedavileri sunabilecek bir Pan-Avrupa soğuk zincir ağı kuruyoruz ve Felipe’nin liderliği, bu maksadın gerçekleştirilmesinde kritik kıymete sahip olacak” dedi.

UPS’in sıhhat hizmetleri lojistik ağı büyüyor. Bu yıl, yarısı Avrupa’da olmak üzere yaklaşık 200.000 m² yeni depo alanı ekleniyor. 2023 yılı sonuna kadar tamamlanması planlanan bu genişleme ile UPS, 2020’den bu yana özel sıhhat tesislerinin kapasitesini iki kattan fazla artırmış olacak.

İlginizi Çekebilir;  Türkiye'de Yazılım Pazarı Geliri 600 Milyon Dolar ile Dünyada %0,08 Paya Sahip

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar