Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Teknosa’dan Bursa ve İstanbul’da iki mağaza yatırımı daha

Teknosa’dan Bursa ve İstanbul’da iki mağaza yatırımı daha

admin admin -
78 0

Dijital kanallarla birlikte mağaza yatırımlarında da sürat kesmeyen Teknosa, Bursa Downtown’da yeni bir mağaza açarken, İstanbul Vialand mağazasını tüketici gereksinim ve beklentilerine nazaran yenileyerek teknoloji tutkunlarının ilgisine sundu.

 Türkiye teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin öncü markası Teknosa, Türkiye genelindeki mağaza yatırımlarını sürdürüyor. Teknosa, Bursa’daki mağaza sayısını 6’ya çıkararak, Bursa Downtown’da yeni mağazasını tüketicilerle buluşturdu. Dijital konseptte oluşturulan mağaza, beyaz eşya dahil en çok muhtaçlık duyulan teknoloji eserlerini en yeterli tecrübeyle müşterilerin ilgisine sunmaya başladı. 

Müşteri muhtaçlık ve beklentilerine nazaran mağazalarını daima olarak geliştiren Teknosa, İstanbul Vialand mağazasını da bu kapsamda yeniledi. İstanbul’da 36 mağazayla hizmet sunan Teknosa, yenilenen mağazada beyaz eşyadan bilgi teknolojilerine, telekomdan küçük konut aletlerine en çok gereksinim duyulan teknoloji eserlerini tüketicilerle buluşturuyor.

Teknosa, Türkiye’nin 64 vilayetinde 184 mağaza ve online kanallarıyla müşterilerin teknolojiye dair tüm gereksinimlerinde yanında oluyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Dijital Takım Arkadaşları İş Yerinde Verimliliği Artırıyor

İlgili Yazılar