Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Hilton Dalaman, dünyanın dört bir yanından gelen dansçıları ağırlayarak Cumhuriyet’in 100. yılını kutluyor

Hilton Dalaman, dünyanın dört bir yanından gelen dansçıları ağırlayarak Cumhuriyet’in 100. yılını kutluyor

admin admin -
68 0

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa, Türkiye’nin Cumhuriyet Bayramı’nı coşkuyla kutlamak üzere dünya genelinden gelen dansçılara mesken sahipliği yapacak. Azerbaycan, Moldova, Ukrayna ve Türkiye’den 150 dansçının bir ortaya geleceği bu özel aktiflik, farklı kültürlerin, geleneklerin ve renklerin buluştuğu bir dans şölenine dönüşecek.

Bu yılki Cumhuriyet Bayramı aktiflikleri, ülkeler ortası dostluk ve kültürel değişim ruhunu yansıtacak. Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa, konuklarına unutulmaz anlar yaşatacak dans performanslarına konut sahipliği yaparak Türkiye’nin güçlü tarihini ve çeşitliliğini konuklarıyla birlikte kutlayacak.

Etkinlik boyunca, konuklar dünya çapından gelen dansçıların coşkusunu ve gücünü hissedecek. Yöresel dans gösterileri, farklı ülkelerin klâsik danslarından ilham alarak hazırlanan özel performanslarla dolu olacak. Tıpkı vakitte, aktiflik kapsamında düzenlenecek özel yemekler ve şovlarla konuklar, Türkiye’nin varlıklı mutfak kültürünü deneyimleme fırsatı bulacaklar.

Cumhuriyet Bayramı için özel olarak düzenlenen kortej yürüyüşü de etkinlikler ortasında yer alacak. Renkli kostümler ve coşku dolu atmosferde gerçekleşecek kortej, Cumhuriyet Bayramı’nın coşkusunu ve birlikteliği kutlayacak.

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa, Cumhuriyet Bayramı’nı dansın ve kültürel birlikteliğin gücüyle bir ortaya gelerek kutlamak isteyen herkesi bu özel aktifliğine bekliyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Menemen'de Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici'den Zafer Konseri

İlgili Yazılar