Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. ATA GYO’da üst düzey atama

ATA GYO’da üst düzey atama

admin admin -
167 0

ATA GYO Yatırımcı Münasebetleri ve Kurumsal İdare Komitesi üyeliğine   Ümit Özcan getirildi. Yeni vazifesinde yatırımcı münasebetlerine liderlik edecek olan Ümit Özcan, kurumsal yönetişim alanında birikimiyle katkı sağlayacak. 

 

Yenilikçi yaklaşımları ve kapsamlı projelendirme süreçleri ile kira getirisi yüksek ve paha çıkarı sağlayacak gayrimenkul yatırımlarına odaklanan CET GYO’da üst seviye bir atama gerçekleşti. Yatırımcı Bağlantıları ve Kurumsal İdare Komitesi üyeliğine Sermaye Piyasaları Bildirimi doğrultusunda belirtilen lisanlara sahip Ümit Özcan, 1 Haziran 2023 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, Bölüm Yöneticisi olarak atandı.  

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Ruhsatı, SPK İleri Seviye 3 Lisansı ve Kurumsal Derecelendirme Lisanslarına sahip olan Özcan, AKKÖK Holding bünyesinde, AKİŞ Gayrimenkul Yatırım Paydaşlığı misyonunda, şirketin finansal akışlarını düzenleyerek birleşme projelerini muvaffakiyetle tamamlamış ve SPK Kurumsal İdare Prensipleri doğrultusunda gereken faaliyetleri yerine getirmiştir. Çeşitli Kurumların mali işlerinin ve yatırım projelerinin geliştirilmesi üzere farklı vazifeleri yerine getiren Özcan, birikimi ve tecrübesi ile CET GYO’ya katkı sunmaya devam edecek. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  SunExpress, "Avrupa'nın En İyi Tatil Hava Yolu" seçildi

İlgili Yazılar