Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Vodafone Red’den Youtube Premium üyeliği hediye

Vodafone Red’den Youtube Premium üyeliği hediye

admin admin -
168 0

Vodafone Red’in dolu dolu cümbüş dünyasına bir ayrıcalık daha eklendi. Yeni kampanya kapsamında, Red Görüntü Sınırsız 25 GB, Red Toplumsal Sınırsız 30 GB ve Red Cümbüş Sınırsız 40 GB paketlerinden satın alan müşteriler, sınırsız YouTube’a ek olarak, aylık 29,99 TL kıymetindeki YouTube Premium üyeliğine de birinci 3 ay fiyatsız sahip olacak. Bu müddetin bitiminde Red’liler üyelik fiyatlarını faturalarına yansıtarak kolaylıkla ödeme yapabilecek.

 

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, müşterilerine yenilikçi eser ve hizmetler sunmaya devam ediyor. Vodafone Red çatısı altında sunduğu dolu dolu cümbüş dünyasını daima genişleten Vodafone, yeni gelen Red müşterilerine YouTube Premium üyeliğini ilk 3 ay ücretsiz sunacak. Halihazırda YouTube uygulamasının internetten yemediği Red Görüntü Sınırsız 25 GB, Red Toplumsal Sınırsız 30 GB ve Red Cümbüş Sınırsız 40 GB paketlerinden satın alan müşteriler, sınırsız YouTube’a ek olarak, reklamsız ve art planda izleme üzere kullanıcı tecrübesi kolaylığı sağlayan, aylık 29,99 TL değerindeki YouTube Premium üyeliğine de birinci 3 ay fiyatsız sahip olacak. Bu mühletin bitiminde, Red’liler YouTube Premium üyelik fiyatını Vodafone faturasına yansıtarak kolaylıkla ödeme yapabilecek ve üyeliğine devam edebilecek. Başka yandan, 26 yaş altı FreeZone’lu müşteriler yalnızca bu 3 Red tarifesiyle sonlu kalmayıp, Red 20 yahut Harika Uyumlu tarifelerinde de 3 ay fiyatsız YouTube Premium üyeliğinden faydalanabilecek.

Vodafone Türkiye İcra Konseyi Lider Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi: “Vodafone Red çatısı altında dünyanın en büyük içerik sağlayıcısı markalarıyla işbirliği yaparak müşterilerimize sunduğumuz dolu dolu cümbüş dünyasını daima genişletiyoruz. Red’liler tarifelerindeki sınırsız uygulama ayrıcalığı sayesinde en tanınan uygulamaları internetlerinden yemeden kullanabiliyorlar. 2022 yılında, tarifelerinde sınırsız uygulamalar olan Red’liler olmayanlara nazaran ortalama 2,7 kat daha fazla internet tüketti. Red’liler YouTube’da internetinden yemeden 2,9 milyon görüntü izleyerek toplam 6,6 milyon GB interneti sınırsızca kullandı. Artık de Vodafone Red’in seçili tarifelerine gelenlere 3 aylık YouTube Premium üyeliği armağan ediyoruz. Yenilikçi eser ve servislerimizle müşterilerimizin dijital tecrübelerini artırmaya devam edeceğiz.”

İlginizi Çekebilir;  Ford Otosan 'Drivevent' Etkinliklerinde Mobilitenin Geleceğini Şekillendirecek Girişimcilerle Bir Araya Geldi

YouTube Premium İşbirliklerinden Sorumlu Bölge Müdürü Yuri Berchenko ise şöyle konuştu: “Türkiye bizim için büyük değer taşıyor. Epeyce genç ve dinamik bir ülke pazarında Vodafone üzere müşterilerine yenilikçi eser ve hizmetler sunan bir marka ile yan yana gelmekten ötürü mutluyuz. Vodafone Red kullanıcılarını YouTube Premium ile buluşturacak olmanın memnunluğunu yaşıyoruz.”

 

Vodafone’dan YouTube Premium avantajları

Vodafone’un 3 ay armağan YouTube Premium üyeliği, çevrimdışı reklamsız görüntü izleme, art planda görüntü oynatma ve başka bir üyelik gerektiren YouTube Music’te reklamsız müzik dinleme yararlarını içeriyor. 3 ay ikram YouTube Premium üyeliğini tamamlamış müşteriler, bu üyeliklerini YouTube web sitesi ve taşınabilir uygulamalarında kullanabiliyor. Müşteriler, TV, tablet, masaüstü bilgisayar ve akıllı telefon olmak üzere 4 başka ekrandan kullanım yapabiliyor.

 

Vodafone Yanımda üzerinden aktivasyon

Kampanyadan Vodafone’a son 30 gün içinde sınırını taşıyarak yahut yeni çizgi alarak gelen müşteriler faydalanabilecek. Kampanyaya katılma hakkı olan tarifelerde yer alan müşteriler, üyelik ve aktivasyon süreçlerini Vodafone Yanımda üzerinden yapabilecek. Müşteriler, 3 aylık fiyatsız devir sonrasında 4. ay prestijiyle üyelik fiyatını Vodafone faturasına yansıtarak, ayrıyeten bir üyelik adımına gerek duymadan, YouTube Premium kullanımına devam edebilecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar