Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Radyo Trafik Yolda’dan Türkiye’de bir ilk daha!

Radyo Trafik Yolda’dan Türkiye’de bir ilk daha!

admin admin -
166 0

Radyo Trafik’in bireye özel olarak geliştirdiği navigasyon uygulaması Radyo Trafik Yolda, Türkiye’de bir unsur daha imza attı. Artık, bir rota oluşturan Radyo Trafik Yolda kullanıcıları rotaları üzerinde bulunan fiyatlı yollara ne kadar ödeyeceklerini de görebiliyor. 

Hayata geçtiği birinci günden itibaren rotaya özel sunduğu bilgilerle bir unsur imza atan ve büyük beğeni toplayan Radyo Trafik Yolda navigasyon uygulaması kısa müddet içerisinde 150 bine yakın indirmeye ulaştı. Türkiye’de bir birinci olan ve kullanıcılarının oluşturdukları rota üzerinde meydana gelen trafik olaylarını sesli olarak ileten uygulamaya eklenen yeni özellik sayesinde, Radyo Trafik Yolda kullanıcıları seçtikleri rotanın mühletini, uzunluğunu ve rotada bulunan fiyatlı yollara ne kadar ödeyeceklerini tıpkı anda görebiliyor. 

Türkiye genelinde bulunan tüm fiyatlı yolların hesaplamalarını yapan Radyo Trafik Yolda’nın yeni özelliği sayesinde gerek kent içinde gerekse şehirlerarası yollarda ödenecek fiyatlar daha yola çıkmadan kullanıcıya sunuluyor. Dünya üzerinde de örneğine çok az rastlanan özellik tüm kullanıcılara fiyatsız olarak sunuluyor. 

Rota üzerinde bulunan fiyatlı yollara ödenecek ölçüsü gösteren Radyo Trafik Yolda bunun dışında birçok özelliği de barındırıyor. Saran Group bünyesinde bulunan tüm trafik radyolarının canlı olarak dinlenebileceği uygulama, maç, konser üzere trafiği etkileyebilecek olan değerli olaylar öncesinde de kullanıcılarına lokasyon bazlı bildirim göndererek trafik yoğunluğuna girilmemesini sağlıyor. Radyo Trafik İstekli Muhabirleri ve kullanıcıların gönderdikleri yazılı ve sesli iletilerle daima olarak güncellenen uygulama İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere hem kent içi hem de şehirlerarası yollardan bilgileri kullanıcılarına sunuyor. Kullanın vakit kazanın, bilgi paylaşın vakit kazandırın sloganı ile yola çıkan uygulama AppStore ve Google Play Store’dan fiyatsız olarak indirilebiliyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Dgpays'in POS uygulaması ABD'li teknoloji şirketi ZMBIZI'nin telefonlarında kullanıma geçti

İlgili Yazılar