Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. MAN’ın Kayseri’deki yeni yol arkadaşı sektörün köklü firması Metinler Şirketler Grubu oldu

MAN’ın Kayseri’deki yeni yol arkadaşı sektörün köklü firması Metinler Şirketler Grubu oldu

admin admin -
165 0

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş., imza attığı yeni iş birlikleri ile Türkiye genelindeki bayi ve servis ağını genişletmeye devam ediyor. MAN, Satış ve Satış Sonrası Müşteri Memnuniyetinde dalının başarılı firmaları ortasında yer alan Metinler Şirketler Kümesi ile Kayseri’deki bayi ve servis ağını daha da güçlendirdi.

Hizmet kalitesi ve uzmanlıkta dalda bir asra yaklaşan deneyimiyle çalışan Metinler Şirketler Grubu’nun Kayseri’de hizmet vereceği MAN Metinler Plaza, 14 Haziran’da düzenlenen bir merasimle hizmete açıldı. 

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş., bayi ve hizmet ağını genişletme maksadı doğrultusunda kıymetli bir iş birliğine daha imza attı. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet kalitesini Türkiye’nin her yerine taşımayı hedefleyen MAN’ın yeni yol arkadaşı ise, Kayseri’nin esaslı firmalarından Metinler Şirketler Kümesi oldu. 

Bir asra yaklaşan deneyimiyle İç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’de faal olarak hizmet veren Metinler Şirketler Kümesi, Satış ve Satış Sonrası Müşteri Memnuniyeti alanlarında bölümünün en başarılı markaları ortasında yer alıyor. Bayi ve yetkili servislik hizmet kontratı imzalanan Küme, MAN’ın kamyon, otobüs, hafif ticari araçlarının satış ve satış sonrası hizmetlerini üstlendi. İş birliği kapsamında firmanın, MAN müşterilerine hizmet vereceği Kayseri’deki MAN Metinler Plaza, 14 Haziran’da düzenlenen özel bir merasimle hizmete açıldı. 

MAN’ın Kayseri ve bölgesindeki gücünü daha da ileri taşıyan yeni bayi ve servis ağının açılış merasimine Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, Kocasinan Belediye Lideri Ahmet Çolakbayrakdar, Melikgazi Belediye Lideri Mustafa Palancıoğlu, Metinler Şirketler Kümesi İdare Şurası Lideri Metin Köseoğlu, MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu, her iki şirket yetkilileri ile davetliler katıldı.

“Bir asra yaklaşan deneyimimiz ile MAN müşterilerine hizmet sunacağız”

İlginizi Çekebilir;  Teknofest'te Dokuz Eylül rüzgarı esecek

Törenin açılış konuşmasını yapan Metinler Şirketler Kümesi İdare Şurası Lideri Metin Köseoğlu, ağır ticari araç dalının global markası MAN ile yeni bir iş birliğinin birinci adımını attıklarını belirterek, şunları söyledi:

“MAN üzere ağır ticari araç bölümünün dünyadaki en esaslı markalarından bir tanesi ile iş birliği yapmaktan çok memnunuz. Metinler şirketler Kümesi olarak, kurulduğumuz günden bu yana ‘İnsana ve tabiata hizmet’ anlayışı temelinde; ulaşım, besin, güvenlik ve tedarik gereksinimlerine yönelik tahliller geliştirerek, insanların hayatlarını kolaylaştırmaya çalışıyoruz. Otomotiv ve hizmet kesimlerinde; farklı markaların binek, hafif ticari ve ağır ticari bayiliklerinin yanı sıra Metinler Filo Partner Araç Kiralama Hizmetleri, otomotiv ve ağır ticari araçlara yönelik araç bakım, aksesuar ve kozmetik hizmetleri, teknik altyapı ve üstyapı tahlilleri, tam teşekküllü adreste bakım ve tamirat hizmetlerimiz ile birlikte yeniden sigortacılık ve tarım dallarında de faaliyetlerimiz var.

Bizim için müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi, her vakit birinci önceliktir. Artık de kalite ve uzmanlıkta yılların birikimiyle oluşturduğumuz yüzde 100 müşteri memnuniyeti kültürümüzü; MAN ile taçlandırdık. Bundan sonra otomotiv bölümündeki bir asra yaklaşan deneyimimiz ile MAN müşterilerine hizmet vereceğiz. Bu yeni iş birliğimizin kümemize, MAN Ailesi’ne ve tüm bölgemize güzel olmasını diliyorum.”

“Yeni bayilerimiz ile Türkiye’nin her yerinde daha güçlüyüz”

Metinler Şirketler Grubu’nun kesimdeki esaslı birikimi ile kendilerine kıymetli bir güç katacağını vurgulayan MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu da şunları kaydetti:

“Türkiye ithal kamyon cazibeli pazarının başkanı olarak, MAN’ın klasik eser ve hizmet kalitesini, ülkemizin her köşesine taşımaya devam ediyoruz. Bunu da dalın alanında güçlü markaları ile yeni iş birlikleri ve yeni yol arkadaşlıkları biçiminde gerçekleştiriyoruz. Metinler Şirketler Kümesi da bölümdeki esaslı deneyimi ile ülkemizin bu alandaki en kıymetli markaları ortasında yer alıyor. Biz de böylesine tecrübeli bir marka ile çalışmaktan çok memnunuz. Kayseri’de gücümüze güç katacağına inandığımız bu iş birliği ile Türkiye genelindeki bayi sayımızı 15’e, yetkili servis sayımızı da 33’e çıkarttık. 

İlginizi Çekebilir;  Antalya Büyükşehir'in ücretsiz sünnet hizmetine yoğun ilgi

MAN olarak, her vakit bayi ve servislerin kıymetini bilen ve bu alana paha veren bir şirket olduk. Bayilerimiz gerek satış gerekse satış sonrası hizmet noktasında bize çok kıymetli bir katkı sağlıyorlar. Onlar sayesinde bugün ülkemizin pek çok yerinde 7/24 müşterilerimize kaliteli hizmet sunuyoruz.

Ayrıca MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. olarak, bu yıl MAN Truck & Bus SE’nin her yıl dünya çapında en uygun performans gösteren ülkeye verdiği ‘Market of the Year’ mükafatını üst üste üçüncü kere aldık. Bu başarımızda kuşkusuz iş ortaklarımızın hisseleri çok büyüktür. Onlarla birlikte bu başarılara ulaştık. Önümüzdeki süreçte de yeniden hakikat yol arkadaşları ile ilerlemeye devam edeceğiz. Ailemize yeni katılan Metinler Şirketler Grubu’nu bir sefer daha tebrik ediyor, iş birliğimizin iyi olmasını diliyorum.”

“Şehrimize yakışmış, bölgemize yakışmış hoş bir eser”

Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç ise, konuşmasında MAN Metinler Plaza’yı Kayseri’ye kazandırdıkları için Metinler Şirketler Kümesi İdare Şurası Lideri Metin Köseoğlu ve MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu’na teşekkür ederek, şöyle devam etti:

Çok şükür bizler de Türkiye olarak, her türlü araçta gereçte varız diyen anlayışın sahibi olduk, imreniyoruz. Geçmişte daima Alman malı derdik, sağlam derdik, kaliteli derdik, tekrar öyledir elbet. O açıdan aklımıza gelen markaları saydığımızda birinci MAN gelirdi. Artık Kayseri’nin meşhur otomotiv sanayindeki ismini siz ikna edip MAN’ın bayiliğini verdiyseniz, Allah’ın müsaadesiyle o da bizleri ikna eder, kentimizi ikna eder, çok uygun yol alır. Bölgeye hitap eder, ülkeye hitap eder. Metin Bey’in (Köseoğlu) değerli takımını tebrik ediyorum. Her şeyden evvel Kayserimiz gelişiyor güzelleşiyor, showroomlarıyla hizmetlerin kalitesi artıyor. Artık sıradan olma devrinin bittiğini gözlemliyoruz.

İlginizi Çekebilir;  AYEDAŞ Anadolu Yakası'nı Bakım ve Yatırımlarıyla Aydınlattı

Şehrimize yakışmış, bölgemize yakışmış hoş bir yapıtı Metin Beyefendi (Köseoğlu) sağ olsun kazandırıyor. Kendisini tebrik ediyorum. Elbette Tuncay Bey’e (Bekiroğlu) de Kayserimize beğenilen geldiniz diyorum. İnşallah birlikte çalışacağımızı buradan paylaşıyoruz. Ben, tekrar güzel olsun diyorum. Kazasız belasız iyi hizmetlere vesile olsun.”

Protokol konuşmaları, aile fotoğrafı çekiminin akabinde iştirakçiler kurdeleyi keserek, Metinler Şirketler Grubu’nun Kayseri’de MAN müşterilerine hizmet vereceği MAN Metinler Plaza’nı açılışını gerçekleştirdi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar