Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Undawn ile kıyamet sonrası bir dünyada maceraya atılın – Şimdi tüm dünyada yayında!

Undawn ile kıyamet sonrası bir dünyada maceraya atılın – Şimdi tüm dünyada yayında!

admin admin -
168 0

Will Smith ile omuz omuza vererek hayatta kalmaya çalışacağınız yepisyeni bir açık dünya hayatta kalma oyunu olan Undawn artık PC, iOS ve Android için yayınlandı!!

 

15 Haziran 2023 – Bugün, küresel bir kitleye yüksek kaliteli oyunlar sunmaya adanmış bir oyun markası olan Level Infinite ile dünyanın en başarılı ve yenilikçi oyun geliştiricilerinden LightSpeed Studios, herkesi Undawn’da hayatta kalmaya davet ediyor. Büsbütün Türkçe ve oynaması fiyatsız bu hayatta kalma RYO’su (Rol Yapma Oyunu), şimdi iOS ve Android cihazlarda, ayrıca Steam ve resmi internet sitesi üzerinden PC’de oyuncularla buluşuyor.

Undawn’da oyuncular, zombilerin istila ettiği bir dünyada hayatta kalan başkalarıyla birlikte hareket etmek zorunda. PvP ve PvE deneyimlerini bir ortaya getiren oyunda, oyuncular kıyamet sonrası çorak topraklarda hem zombi sürülerinin hem de düşman kümelerin taarruzlarını savuşturarak hayatta kalma çabası verecek. Unreal Engine kullanılarak geliştirilen Undawn, felaketzedeleri farklı arazi ve ekosistemlerle dolu devasa ve sürükleyici bir kozmosa taşıyor. Oyuncular, 1.000’den fazla mobilya, eşya ve yapı tipi içeren kapsamlı bir özgür inşa sistemi kullanarak konutlarını inşa edecek ve daima birlikte yeni bir medeniyet kuracaklar.

 

“Undawn ile grup, hayatta kalma tipini tekrar tanımlayacak bir açık dünya RYO’su geliştirmek üzere argümanlı bir vazife üstlendi,” diyor Level Infinite Pazarlama Yöneticisi Anthony Crouts. “Oyuncuların hayata geçen bu vizyonu deneyimlemeleri ve devasa kıyamet sonrası bu maceraya kendilerini hakikaten kaptırmaları için sabırsızlanıyoruz.”

 

Atıldıkları bu nefes kesen macerada oyuncular ünlü yıldız Will Smith tarafından canlandırılan efsanevi felaketzede Trey Jones ile karşılaşacak. Trey, küresel bir felaketten dört yıl sonra, hayatta kalan başka insanlara dünyada yollarını bulmalarına yardımcı olmak için bir rehber misyonu görecek. Zombilere karşı ayakta kalmaya çalışan felaketzedeler, her biri kendi kurallarına sahip olan farklı kümeler hâlinde yaşayacak. Oyuncular, ünlü Kuzgunlar Sığınağı’nın birer üyesi olarak Palyaçolar, Kartallar, Baykuşlar ve Yağmacılar üzere güçlü takımlarla bölgeleri için karşı karşıya gelecek ve güneş doğana dek en karanlık gecelerden kimilerini birlikte atlatacaklar.

İlginizi Çekebilir;  Kill The Crows Bugün İtibarıyla Steam'de Yayınlandı!

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar