Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Toroslar EDAŞ Kilis’i Bakım ve Yatırımlarıyla Aydınlattı

Toroslar EDAŞ Kilis’i Bakım ve Yatırımlarıyla Aydınlattı

admin admin -
62 0
Toroslar EDAŞ Kilis’i Bakım ve Yatırımlarıyla Aydınlattı

Sektöre öncü teknolojileri ve insan odaklı çalışma anlayışıyla hareket eden Toroslar EDAŞ, Kilis’te kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında 2023 yılının birinci 9 ayında bakım, tamir ve yatırım hizmetlerini sürat kesmeden sürdürdü. 

Elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı projeler ve yatırımlar ile gerçekleştiren Toroslar EDAŞ, Kilis’te yılın birinci 9 ayında müşteri ve tahlil odaklı yaklaşımı sayesinde başarılı çalışmalara imza attı. 

Toroslar EDAŞ, Kilis’te hizmet verdiği 1.273 trafo ve 3.699 kilometre çizgi uzunluğunda yaklaşan kış şartlarında da sürdürülebilir ve kesintisiz güç sağlanabilmesi gayesiyle bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürdü. 

Daha aydınlık bir Kilis için Merkez, Musabeyli, Polateli ve Elbeyli ilçelerinde 873 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren Toroslar EDAŞ takımları, bölgede 22 trafo ve 6 dağıtım merkezini de elden geçirdi.

Toroslar EDAŞ, bölümün değişen dinamiklerine odaklanarak faaliyetlerini insan, tahlil ve inovasyon odağında sürdürmeye devam ediyor. Kilis’te hizmet verdiği 81 binden fazla müşterisine daha güzel hizmet vermek hedefiyle toplam 274 kilometrelik yeni yer altı sınırı tesis eden Toroslar EDAŞ takımları, kentte 521 yeni aydınlatma armatürünün montajını da tamamladı. Ayrıyeten yeni 25 elektrik panosu ve 13 trafo merkezi montajı da tamamlandı.

Söz konusu bakım, tamirat ve yatırım sayıları ile Toroslar EDAŞ 2023 yılının birinci 9 ayında koymuş olduğu maksatları muvaffakiyetle gerçekleştirdi.

Müşteri odaklı yaklaşımla 7/24 hizmet sunan Toroslar EDAŞ, www.toroslaredas.com.tr, Toroslar 186 Taşınabilir Uygulaması, 0(322) 186 00 00 numaralı WhatsApp İhbar Hattı ve 186 numaralı Müşteri Hattı’ndan tüm müşterilerinin soru ve meselelerini dinleyerek tahlil bulmaya devam ediyor. 

Enerjisa Dağıtım Şirketleri’nin Başşehir EDAŞ ve Ayedaş ile birlikte elektrik dağıtımındaki 3 şirketinden biri olan Toroslar EDAŞ, 2016 – 2020 yıllarını kapsayan son tarife periyodunda Türkiye’deki 21 dağıtım şirketi ortasında en çok yatırımı yapan şirket oldu.

Toroslar EDAŞ’ın Kilis’te bakım ve yatırım çalışmaları sürat kesmeden sürecek. 

 

İlginizi Çekebilir;  MSP'lerde Yeni İş Modeline Geçmenin 5 Yolu

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar