Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Nevşehir Belediyesi tarafından bin 200 aileye kurban eti dağıtımı gerçekleştirildi

Nevşehir Belediyesi tarafından bin 200 aileye kurban eti dağıtımı gerçekleştirildi

admin admin -
151 0

Nevşehir Belediyesi, gereksinim sahibi aileleri bu bayramda da unutmadı. Kurban Bayramı münasebetiyle hayırsever vatandaşların bağışladığı kurban paylarından bin 200 aileye kurban eti dağıtımı gerçekleştirildi.

Yıl içerisinde periyodik aralıklarla muhtaçlık sahibi ailelere binlerce besin paketi yardımında bulunan Nevşehir Belediyesi, Kurban Bayramı’nda da gereksinim sahiplerini unutmadı.

Bayram hasebiyle hayırsever vatandaşların takviyesi ile oluşturulan kurban paylarından hazırlanan bin 200 et paketi belediye Nevşehir Belediyesi Turkuaz Masa vazifelileri tarafından muhtaçlık sahibi ailenin konutlarına tek tek ulaştırıldı.

Kurban eti dağıtımı için dayanak veren hayırsever Nevşehirli vatandaşlara teşekkür eden Belediye Lideri Dr. Mehmet Savran, “Bizi birbirimize bağlayan bayram günleri, aslında bizi biz yapan en kıymetli manevi değerlerimizdir.” dedi.

İhtiyaç sahibi ailelere yönelik takviyelerinin bundan sonraki periyotta de artarak devam edeceğini kaydeden Lider Savran, tüm Nevşehirlilerin bayramını tebrik etti.

Savran, “Bayramlar bir ortada olmanın, dargınlıkları bitirmenin ve kimsesizleri düşünerek onların yanında olmanın; sevinci, rahmeti ve hoşlukları paylaşmanın günleridir. Bu bayramın da birlik ve beraberliğimizi güçlendirmesini, ortamızda sevgi ve hürmetin yaygınlaşmasına vesile olmasını diliyorum. En büyük gücümüz olan birlik ve beraberlik ruhumuzu en üst düzeyde yaşatarak her günümüzün bayram tadında geçirmeyi büyük Allah’tan niyaz ediyorum. Bu vesileyle tüm Nevşehirli hemşerilerimizin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyor, huzurlu ve keyifli bir biçimde bayram geçirilmesini temenni ediyorum” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Seferihisarlılara ucuz et müjdesi

İlgili Yazılar