Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Nefes Orman kapılarını Sıla konseriyle açtı

Nefes Orman kapılarını Sıla konseriyle açtı

admin admin -
165 0

Sürdürülebilirliği, tabiata ve beşere saygıyı kendine prensip edinmiş “NEFES ORMAN”, 11 Haziran’da severlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Sıla konseri eşliğinde kapılarını severlerine açan Nefes Orman, doğallığın içinde eşsiz bir cümbüşe imza attı.

 

15 hektar arazi üzerinde 5000 kişinin iştirak sağladığı, 1.5 saat boyunca Sıla’nın tarifsiz gücü ve sahnesi eşliğinde herkesin keyifle bir ağızdan müzikler söyleyerek dans ettiği ve eğlendiği Nefes Orman açılışında birçok influencer ile birlikte protokol de yer aldı. Marka, yaza süratli bir giriş yaparak tabiatta olmanın keyfini cümbüş ve sanat ile harmanladı.

 

Şehrin telaşından uzak doğal hayatı, bu ömür alanındaki aktiflik ve aktiviteleri ile bu yaz ruhunuza çok düzgün gelecek!…

 

Birçok imkanı tabiat içinde sizlerle buluşturan Nefes Orman, yaptığı ses getirici açılışın çabucak akabinde sürat kesmeden aktifliklerine devam ediyor!… 

 

23 Haziran’da Cem Adrian konseri ile doğallığın içinde bir öteki eğlenceyi sizlerle buluşturacak olan marka, 14 Temmuz’da gerçekleşecek olan Sefo konserinden; 29 Temmuz’da gerçekleşecek olan Zeynep Bastık konserine kadar yaz uzunluğu sizlere derin bir nefes almak için sayısız seçenek ve fırsat sunuyor!

 

NEFES ORMAN BU YAZ GÜMBÜR GÜMBÜR!

 

Çekmeköy’e yalnızca 7 km uzaklıktaki Nefes Orman’ı bu yaz sizler de deneyimleyin. NEFES ORMAN, adrenalin dolu fırsatların olduğu Nefes parkuru, Wellness sağlıklı ömür alanı, tenis kortları, düğün ve kurumsal tertiplere  yönelik aktiflik alanları ve daha birçok imkan tanıyor. Trekking’den Kano’ya, yoga etkinliklerinden fitness ve pilates aktifliklerine, dokumacılık atölyelerinden akıl-bilim ve meslek aktifliklerine, müzikten seramik ve ahşap atölyelerine kadar birçok aktifliği hem kentin imkanlarına sahip olacak kadar kentin içinde; hem de çiçeklerin, renklerin, tatların ve kokuların en deriniyle, en doğal haliyle hissedilebileceği kadar kentten uzakta deneyimleme fırsatı sağlıyor!

İlginizi Çekebilir;  Molfix'in Başak ve Kıvanç Tatlıtuğ çifti ile ikinci reklam filmi yayında

 

Siz de bu yaz NEFES ORMAN’ da tabiatın büyülü dünyasında keyifle bir nefes almak isterseniz, tabiatın kapıları sizlere açıldı!..

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar