Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Gemlik’te binlerce meşale Cumhuriyet için yakıldı.

Gemlik’te binlerce meşale Cumhuriyet için yakıldı.

admin admin -
68 0

Cumhuriyetin 100. yılı aktiflikleri kapsamında Gemlik Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Cumhuriyet meşalesiyle körfezi aydınlatıyoruz’ aktifliği yakılan binlerce meşale ile görsel bir şölene dönüştü.

İlçenin kıyı kısmının yaklaşık 3 kilometrelik kısmında iki bine yakın vatandaş, bir römorkörden atılan işaret fişeğinin akabinde ellerinde tuttukları meşaleleri ateşleyerek, kıyıda eşsiz bir imaj oluşturdular.

Gemlik Kaymakamı Hasan Göç, Gemlik Belediye Lideri Mehmet Uğur Sertaslan, Gemlik Emniyet Müdürü Ufuk Akan, siyasi parti ilçe liderleri, belediye meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşları, spor kulüpleri, taraftar kümeleri, odalar ve borsalarda aktifliğe iştirak sağladı.

Gemlik Belediye Lideri Mehmet Uğur Sertaslan, toplumsal medya hesabından imgeleri paylaşarak, “Cumhuriyet Meşalesi ile Körfez’i Aydınlatıyoruz!” etkinliğimiz harika bir coşkuyla gerçekleşti. Meşalelerimizle, Cumhuriyetimizin 100. yaşını kutlamanın gururunu yaşadık. Teşekkürler Gemlik, teşekkürler Cumhuriyet sevdalıları tabirlerini kullandı.

Sosyal medyadan kısa bir müddette binlerce beğeni alan aktiflik, herkes tarafından takdirle karşılandı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Cumhuriyet bandosu çalışmalarına devam ediyor

İlgili Yazılar