DOLAR 32,1908 -0.12%
EURO 34,9556 0.01%
ALTIN 2.426,320,34
BITCOIN 0%
İstanbul
°

SABAHA KALAN SÜRE

Eşarj İstasyonları Cumhuriyetin 100. Yılında 3 Gün Boyunca Ücretsiz
  • Haberm
  • Teknoloji
  • Eşarj İstasyonları Cumhuriyetin 100. Yılında 3 Gün Boyunca Ücretsiz

Eşarj İstasyonları Cumhuriyetin 100. Yılında 3 Gün Boyunca Ücretsiz

ABONE OL
31 Ekim 2023 10:01
Eşarj İstasyonları Cumhuriyetin 100. Yılında 3 Gün Boyunca Ücretsiz
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye’nin birinci ve en fazla süratli şarj istasyonuna sahip ve Enerjisa Enerji’nin paylarının tamamına sahip olduğu elektrikli araç şarj istasyonu operatörü Eşarj, Cumhuriyetimizin 100. yılına özel 3 gün boyunca tüm Eşarj istasyonlarında fiyatsız şarjlanma hizmeti veriyor.

Türkiye’nin güç dönüşümüne öncülük eden önder dağıtım, perakende satış ve müşteri tahlilleri şirketi Enerjisa Enerji’nin iştiraki olan ve Türkiye’de birinci ve en fazla süratli şarj istasyonuna sahip olma özelliği ile liderliği elinde bulunduran Eşarj, müşterilerine kesime örnek teşkil edecek tecrübeler sunma konusunda da adımlar atmaya devam ediyor. Elektrikli araç sahibi Eşarj kullanıcıları Cumhuriyetin 100. Yılına özel olarak hazırlanan kampanya ile bir arada tüm istasyonlarında fiyatsız şarjlanma tecrübesi yaşıyor.

 

29-30-31 Ekim tarihlerinde tüm Eşarj istasyonları ücretsiz!

Cumhuriyetin birinci 100 yılını geride bırakırken bu özel günü kendi müşterileri için de unutulmaz kılmak isteyen Eşarj, duyurduğu kampanya ile 29-30-31 Ekim tarihlerinde istasyon ayırt etmeksizin tüm lokasyonlarında şarjlanma hizmetini büsbütün fiyatsız olarak sunuyor. Bununla bir arada fiyatsız şarj hizmetinden yararlanacak olan elektrikli araç sahipleri de yenilenebilir güç ile sürdürülebilir ulaşım ve karbon emisyonlarını azaltmaya da katkıda bulunuyor.

 

Eşarj, Cumhuriyetin kazanımı olan bir teknoloji şirketi olmaya devam edecek.

Daha Yeterli Bir Gelecek için yeşil ve sürdürülebilir bir dünyaya katkı sunmak için projeler üretmeye devam ettiklerini belirten Eşarj Genel Müdürü Barış Altınay, “Türkiye’nin birinci elektrikli şarj operatörü olma sorumluluğun şuuruyla, şarjlanma teknolojisindeki global yenilikler ile kesimimizi tanıştırmaya ve birincileri başarmaya devam ediyoruz. Yenilenebilir güç dönüşümüne katkı sunmaya devam ederken bir yandan da tabiat dostu emobilite tahlilini tercih ederek karbon emisyonunu azaltan ve temel katkıyı veren elektrikli araç kullanıcılarına da en düzgün müşteri tecrübesini sunmaya çaba gösteriyoruz. Periyot dönem çeşitli iş birlikleri vesilesiyle kampanyalar sunduğumuz Eşarj müşterilerine bir sürprizi de Cumhuriyetimizin 100. Yılında yapmak istedik.

Eşarj olarak, Cumhuriyet yolunda hiç durmadan ilerliyor ve Cumhuriyetimizin 100. yılına şahitlik etmenin gururunu yaşıyoruz. Cumhuriyetimizin 100. Yaşında bu özel günü kutlamak ve tüm müşterilerimize kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmak maksadıyla özel bir kampanya başlattık. 3 gün boyunca tüm Eşarj istasyonlarını müşterilerimize fiyatsız olarak sunuyoruz.

Tüm elektrikli araç kullanıcılarını Eşarj istasyonlarına bekliyoruz. Eşarj olarak kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimizin elektrikli araç ekosistemi içerisinde kesintisiz ve konforlu seyahat yapmaları için gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımıza orta vermeden devam ediyoruz.” dedi.

 

İlklerin şarj operatörü olmuştu

Elektrikli araçların karbon emisyonlarını azaltmada tam potansiyellerine ulaşmaları için çalışan Türkiye’nin birinci şarj operatörü olan Eşarj, yenilebilir güç sertifikası alan birinci şarj operatörü (IREC, YEK-G), ilk DC şarj istasyonu ve elektrikli araç markaları ile mutabakatlı birinci şarj operatörü unvanına sahip.

 

Enerjisa Güç Hakkında

‘Herkes için daha yeterli bir gelecek’ vizyonuyla sürdürülebilirlik ve teknolojinin çarpan tesirini kullanarak Türkiye’nin güç dönüşümüne öncülük eden Enerjisa Güç, ana iş kolları olan elektrik dağıtım ve perakende satış alanlarında Türkiye’nin yüzde 25’ine hizmet sunuyor. Kesimin en büyük oyuncusu olan Enerjisa Güç, 14 vilayette 10.6 milyon müşteriye ulaşarak 22 milyonu aşkın kullanıcıya elektrik dağıtım hizmeti sağlıyor. Enerjisa Güç, İşimin Gücü markasıyla müşterilerine, yenilenebilir güç, verimlilik ve yeşil güç tahlilleri sunarken; çoğunluk payına sahip olduğu Eşarj ile Türkiye’nin birinci ve en süratli şarj istasyonu ağını işletiyor. Ana sermayedarları Sabancı Holding ve E.ON olan Enerjisa Enerji’nin yüzde 20 payı halka açık olup Borsa İstanbul’da süreç görüyor.

 

Eşarj Hakkında 

Enerjisa Enerji’nin sermayesinin tamamına sahip olduğu Enerjisa Müşteri Tahlilleri A.Ş.’nin %100 oranında hisse sahibi olduğu Eşarj Elektrikli Araçlar Şarj Sistemleri A.Ş.’nin (Eşarj) Türkiye’nin birinci ve en süratli şarj istasyonu operatörü olarak 2023 Ekim sonu prestijiyle 800 adedin üstünde istasyon, 1.400’ün üzerinde soket ve 50 MWh’in üzerinde şurası  güç ile elektrikli araç istasyon ağı yönetmektedir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.