Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Düzağaç Mahallesi Aile Sağlık Merkezi inşaatı başladı

Düzağaç Mahallesi Aile Sağlık Merkezi inşaatı başladı

admin admin -
169 0

Gölcük Belediyesi Lideri Ali Yıldırım Sezer, ihalesi sonuçlanan Düzağaç Mahallesi Yeni Aile Sıhhat Merkezi’nin üretimine başlandığını açıkladı. 

 

Gölcük Düzağaç Mahallesi’ne yapılacak yeni aile sıhhat merkezinin inşasına başlandı. İmar plan tadilatı “sağlık tesis alanı” olarak tamamlanan; plan tadilatı ile 2874 m2 alana çıkan, Düzağaç Mahallesi, 208 Ada, 6 parselde, hala prefabrik binada hizmet vermekte olan Düzağaç Mahallesi Aile Sıhhati Merkezi’nin yeni binası çalışmaları; mevcut prefabrik yapının yanında başladı. İnşaat alanını ziyaret eden Gölcük Belediye Lideri Ali Yıldırım Sezer, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

 

270 GÜN İÇİNDE TAMAMLANACAK

9 tabibin çalışacağı, 673,96 m2 alanlı Düzağaç Mahallesi Aile Sıhhat Merkezi imal ihalesini kazanan firma yer teslimi sonrasında inşa çalışmalarına süratle başladı. 270 gün içinde tamamlanması planlanan ASM ile Gölcük yeni bir sıhhat yatırımına daha kavuşmuş olacak.

 

SAĞLIK HİZMETİNDA AKSAMA OLMAYACAK

Yüzbaşılar Sıhhat Ocağı çalışmalarını yerinde inceleyen Lider Sezer, “Düzağaç Mahallesi Aile Sıhhat Merkezi, yeni binanın inşaatı tamamlanana kadar mevcut prefabrik yapıda hizmet vermeye devam edecek. Düzağaç Mahallesi Sıhhat Merkezi’nin mahallemize ve ilçemize güzel, uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  EİB, gıda İhracatçıları ABD'de Natural Products Expo West Fuarı'na Davet Ediyor

İlgili Yazılar