Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Çift kaydıraklı Aquapark hizmete girdi

Çift kaydıraklı Aquapark hizmete girdi

admin admin -
146 0

Kocaeli’de toplumsal donatı ve spor projeleriyle çocuk ve gençlerin aktivite alanlarını genişleten Büyükşehir Belediyesi, Değirmendere-Halıdere ortası kıyı alanında inşa ettiği çift kaydıraklı aquaparkı hizmete açtı. Kurban Bayramı’nın ikinci günü 6-18 yaş ortasındaki gençler ve çocuklara kapısını açan ve bayram müddetince fiyatsız olarak hizmet veren aquaparkta çocuklar doyasıya eğleniyor.

 

HAFTANIN 6 GÜNÜ HİZMET VERECEK

Değirmendere-Halıdere ortası kıyı alanı projesi içinde yer alan aquaparkta 2 adet spiral kaydıraklı aquapark, düşme havuzu ve sprey action su oyun parkı bulunuyor. Pazartesi günü hariç haftanın 6 günü 09.00 ile 18.00 saatleri ortasında hizmet verecek tesiste çocuk ve gençler, hem inançlı hem de sıhhat şartlarına uygun bir biçimde vakit geçiriyor.

 

KEYİFLİ ANLAR YAŞANIYOR

Yaz aylarının gelmesi ve havaların ısınmasıyla faaliyete geçen aquapark, çocuk ve gençler için yeni cümbüş alanı haline geldi. Serinlemek ve eğlenmek için aquaparka gelen çocuklar keyifli vakit geçirirken, aileler de verilen bu hizmetten ötürü Kocaeli Büyükşehir Belediye Lideri Tahir Büyükakın’a teşekkür etti.

 

AYRINTILI BİLGİ İÇİN
Aileler, aquaparka giriş ve havuz kuralları ile ilgili detaylı bilgiye antikkapi.com.tr web sayfası üzerinden ulaşabilir. Pazartesi günü genel paklık ve bakım sebebiyle kapalı olacak olan aquapark, salı, perşembe ve cumartesi günü bayanlara, çarşamba, cuma ve pazar günleri ise erkeklere 09.00-12.00, 12.00-15.00 ve 15.00-18.00 seanslarında hizmet verecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Zengin e-eğitim platformu içeriğiyle tüm paydaşlara değer katılıyor

İlgili Yazılar