Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Casper ‘dan kasım ayına özel indirim fırtınası

Casper ‘dan kasım ayına özel indirim fırtınası

admin admin -
70 0
CASPER’DAN KASIM AYINA ÖZEL İNDİRİM FIRTINASI

 

KASIM AYINA ÖZEL EXCALIBUR, CASPER NIRVANA BİLGİSAYARLARDA VE CASPER VIA TELEFONLARDA İNDİRİM FIRSATLARI

 

Türkiye’nin teknoloji markası Casper, Kasım ayına özel heyecan verici fırsatları teknoloji tutkunlarıyla buluşturacak. Kullanıcılarına özel fırsatlar sunan Casper casper.com.tr geçerli olmak üzere, Excalibur ve Casper Nirvana bilgisayarlarda, monitörlerde ve aksesuarlarda %10’a varan indirimCasper VIA akıllı telefonlarda ise %15’e varan indirimi sunarak en son teknolojiye uygun fiyatlarla sahip olma avantajı sağlayacak.

 

Türkiye’nin teknoloji markası Casper, teknolojik muhtaçlıkları performans ve kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlarla kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor. Kasım ayına özel fırsatlar sunan Casper, Excalibur ve Casper Nirvana bilgisayarlarda, monitörlerde ve aksesuarlarda %10’a varan indirimi, Casper VIA telefonlarda ise %15’e varan indirimi casper.com.tr adresinden sağlayacak. Teknoloji tutkunları için cazip fırsatlar yaratan Casper, son teknolojiye sahip eser modellerini avantajlı fiyatlarla casper.com.tr’de kullanıcılarıyla buluşturacak.

 

Excalibur ve Casper Nirvana Bilgisayarlarda Kasım Ayına Özel %10’a Varan İndirim

 

Bilgisayar dalının gün geçtikçe gelişmesiyle, bilgisayar kullanıcıları daha yüksek performanslı aygıtlara gereksinim duyuyor. Intel ve Nvidia gücünün bir ortaya geldiği Excalibur bilgisayarlar, rakipsiz performansıyla kullanıcıların sahip olmak istediği tüm özellikleri bir ortada sunuyor. Günlük ömürlerinde tertipli olarak mobil olan ve bilgisayarını etkin kullanan bireyler, Casper Nirvana bilgisayarlar sayesinde projelerini kolay bir halde takip ederken, vakitlerini da en verimli formda değerlendirebilecek. Kasım ayı boyunca casper.com.tr’de devam edecek kampanya, Excalibur ve Nirvana bilgisayar modellerine özel %10’a varan indirim avantajı sağlayacak. 

 

Özgürlüğüne düşkün oyuncular için geliştirilen Excalibur, bütçe dostu fiyatıyla sınırsız oyun keyfini doyasıya yaşamayı mümkün kılıyor. Güç ve kalitesinden ödün vermeyen Excalibur, ömür uzunluğu performans garantisiyle performans kayıplarının önüne geçiyor ve aygıt ömrünü muhafazaya takviye oluyor. Bir bilgisayarda rutin olarak yapılması gereken bakımları fiyatsız bir halde sağlayan Excalibur, bilgisayarlarda ömür uzunluğu performans garantisi kapsamında hizmet veriyor. Son teknolojiyi takip eden üstün özelliklerinin yanı sıra üst seviye performans sunan Casper Nirvana ise ince ve hafif yapısı sayesinde taşınabilir kullanımı son derecece kusursuz bir hale getiriyor. Çağdaş tasarım ve teknolojiye sahip Casper Nirvana bilgisayarlar, şık ve ergonomik dizaynıyla farklı kullanıcı kümelerine hitap etmeyi başarıyor. 

 

Casper VIA Akıllı Telefon Modellerinde Kasım Ayına Özel %15’e Varan İndirim   

 

Telefon dünyasının Türkiye’deki en güçlü temsilcilerinden olan Casper VIA telefon modelleri, yaratıcılığın sonlarını keşfederek harikalığı hedefleyen bireyler için en güzel seçenekleri sunuyor. Gelişmiş özellikler, yüksek performans ve kameralarda kusursuz bir kaliteye sahip olan Casper VIA telefon modelleri, kullanıcıların tüm beklentilerini karşılıyor. Eser ve fiyat istikrarını en uygun halde koruyan Casper VIA telefonlar, performans ve kalitesiyle her kullanıcıya hitap etmeyi başarıyor. En yeni Android versiyonlarını barındıran Casper VIA telefon modelleri, yapay zeka takviyeli modelleriyle bir telefondan alınabilecek azamî randımanı kullanıcılarına deneyimletiyor. Casper VIA, geniş ve eşsiz renk seçenekleriyle, performans ve görünümden ödün vermek istemeyen kullanıcılar için en yeterli seçeneklerini bir ortaya getirdi. Casper VIA X30 Plus, Casper VIA X30 ve Casper VIA M35 telefon modelleri, Kasım ayına özel olarak %15’e varan, Casper VIA tabletlerde ise %7’ye varan indirim avantajıyla casper.com.tr’de satışa sunulacak.

İlginizi Çekebilir;  World War 3'de SKYFRONT Operasyonu 25 Temmuz'da başlıyor!

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar