DOLAR 32,8673 0.04%
EURO 35,6763 -0.04%
ALTIN 2.551,950,28
BITCOIN 2163803-1.27225%
İstanbul
28°

AÇIK

SABAHA KALAN SÜRE

Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nin destek hizmetler yönetimi Tepe Servis ve Yönetim’e emanet
  • Haberm
  • Sağlık
  • Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nin destek hizmetler yönetimi Tepe Servis ve Yönetim’e emanet

Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nin destek hizmetler yönetimi Tepe Servis ve Yönetim’e emanet

ABONE OL
17 Şubat 2024 14:12
Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nin destek hizmetler yönetimi Tepe Servis ve Yönetim’e emanet
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına entegre tesis idaresi hizmetleri sunan Zirve Servis ve İdare, İstanbul’un en kıymetli sıhhat merkezlerinden Avrupa’ nın en büyük yatak kapasitesine sahip, Başakşehir Çam ve Sakura Kent Hastanesi’nin Medikal Olmayan Dayanak Hizmetler idaresini üstlendi. Zirve Servis ve İdare; Ankara, Mersin, Yozgat ve Isparta Kent Hastaneleri’ndeki hizmet deneyimini artık de Başakşehir Çam ve Sakura Kent Hastanesi ile Gaziantep Kent Hastanesi’ne taşıdı. Şirketin İdare Konseyi Lideri Levent Güler, “Sağlık kuruluşlarının Takviye Hizmetler idaresinin şuurlu ve tüm kurallara uygun olarak yapılması çok değerli. Kent Hastaneleri’nin dayanak hizmetleri idaresindeki uzmanlığımızla, hasta ve hastane muhtaçlığına yönelik kapsamlı hizmetler geliştiriyoruz, bu hizmetlerle sıhhat kesiminde fark yaratıyoruz” dedi.

Şehir Hastaneleri’nin fiziki büyüklükleri, yatak kapasiteleri ve günlük hasta sayılarının yüksek olması, bu merkezlerde dayanak hizmetleri idaresinin değerini arttırıyor. Her gün on binlerce kişinin sıhhat hizmeti aldığı Kent Hastanelerinde; Hasta taşıma, yönlendirme, refakat, resepsiyon, paklık, ilaçlama ve atık idaresi üzere alanlarda ağır bir muhtaçlık oluşuyor.  Ankara, Mersin, Yozgat ve Isparta Kent Hastaneleri’nde sunduğu takviye hizmetler idaresi hizmetleriyle bu alandaki uzmanlığını ortaya koyan, son periyotta de Başakşehir Çam ve Sakura ile Gaziantep Kent Hastaneleri’nde tercih edilen Tepe Servis ve İdare; hastaların en süratli ve inançlı yoldan sıhhat hizmetine ulaşabilmesi için, insan odaklı, hasta psikolojisi ve mahremiyetine ehemmiyet veren, hasta ve hastane muhtaçlığına yönelik kapsamlı hizmetler geliştiriyor. Daima eğitimlerle çalışanın verimliliğini ve hizmet kalitesini arttırıyor. 

Türkiye’nin dört bir yanındaki Kent Hastaneleri’nde hizmet tecrübesi

Türkiye’nin birinci üç Kent Hastanesi olan Yozgat, Mersin ve Isparta Kent Hastaneleri’nin Paklık, Oda Dayanak, Hasta Yönlendirme, Refakat, Resepsiyon ve Taşıma, Atık İdare,  Çamaşır, Otopark, Yemek ve Yemekhane, Güvenlik, İlaçlama, Teknik Hizmetleri’ni sunan Zirve Servis ve İdare, daha sonra Ankara Kent Hastanesi’nin de Paklık ve Oda Takviye, Hasta Yönlendirme, Refakat, Resepsiyon ve Taşıma, Atık İdare,  Çamaşır, Otopark, Yemek ve Yemekhane, Güvenlik, İlaçlama Hizmetleri’ni üstlendi. Zirve, hala Isparta ve Gaziantep Kent Hastaneleri’nin Paklık, Hasta Yönlendirme, Refakat, Resepsiyon ve Taşıma, Atık İdare,  Çamaşır, Otopark, Yemek ve Yemekhane, Güvenlik, İlaçlama, Teknik Hizmetleri’ni yürütüyor. 

Entegre tesis idaresi kapsamında müşterilerinin tüm gereksinimlerine tek çatı altında tahlil üreten, yüzde 100 yerli sermayeli Zirve Servis ve İdare, hizmet verdiği Kent Hastaneleri ortasına son olarak İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Kent Hastanesi’ni ekledi. Hem İstanbul hem de Türkiye’nin en büyük ve kapsamlı sıhhat merkezlerinden biri olan Başakşehir Çam ve Sakura Kent Hastanesi’nin Medikal Olmayan Takviye Hizmetler İdaresi, artık Zirve Servis ve İdare kalitesiyle yürütülüyor. Zirve; Başakşehir Çam ve Sakura Kent Hastanesi’nde Paklık, Hasta Yönlendirme, Refakat, Resepsiyon ve Taşıma, Atık İdaresi ile İlaçlama hizmetleri veriyor.

“35 bin hasta kapasiteli dev bir merkezde en güzel hizmeti sunmak için çalışıyoruz”

Tepe Servis ve İdare Yönetim Heyeti Lideri Levent Güler, sirkülasyon çok yüksek olduğundan paklık ve hijyen konusunun bilhassa ön plana çıktığı kent hastanelerinde hizmette kalite standardını arttırmaya yönelik değerli çalışmalar yaptıklarını belirterek şunları söyledi:  “Hizmet verdiğimiz hastaneler ortasına Başakşehir Çam ve Sakura Kent Hastanesi’ni de ekledik. Bu iş birliği bizim için çok kıymetli. 1 milyon 21 bin 265 metrekare kapalı alanda konseyi olan Başakşehir Çam ve Sakura Kent Hastanesi, 2.682 yatak kapasitesine sahip. Hastane, tam kapasiteyle günlük 35 bin ayaktan hastaya hizmet verebiliyor. Böylesine büyük bir sıhhat merkezinde, medikal olmayan dayanak hizmetler idaresinin en tesirli biçimde yürütülmesi ayrıyeten ehemmiyet kazanıyor. Zirve Servis ve İdare olarak, 1875 yatak kapasitesi ve 680 bin metrekare kapalı alana sahip olan Gaziantep Kent Hastanesi’nde de takviye hizmetlerini en yeterli sanayi uygulamaları ışığında sürdürüyoruz. Şehir hastanelerinde hizmetlerimizi en yüksek seviyede sunmak için tüm kanunlar, yönetmelikler, yürürlükte olan en düzgün uygulamalar, sıhhat ve güvenlik kuralları ile kararnameleri takip ediyoruz. Sıhhat kuruluşlarının Takviye Hizmetler idaresinin şuurlu ve tüm kurallara uygun olarak yapılması büyük bir ehemmiyet arz ediyor. Zirve Servis ve İdare olarak bu şuurla kent hastanelerinde hizmette kalite standardını kıymetli ölçüde arttırmak için çeşitli çalışmalar yapıyoruz, hizmetler geliştiriyoruz. Medikal olmayan dayanak hizmetler süreçlerinin belgelendirilmesi ve sunduğumuz hizmetlere has eğitimlerin verilmesi için Sıhhat ve KYS Profesyonelleri ile Kamu Özel İştiraki çerçevesinde tesirli ve memnuniyet derecesi yüksek çalışmalar yürütüyoruz.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.