Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Başkan Kırgöz En Kıymetli Nikahı Kıydı

Başkan Kırgöz En Kıymetli Nikahı Kıydı

admin admin -
139 0

Dikili Belediye Lideri Adil Kırgöz’ün oğlu Ümit Kırgöz hayatını Feyza Çetinkaya ile birleştirerek  dünya konutuna girdi.

Dikili Park Arena’da gerçekleşen ve ağır iştirakin olduğu düğünde  genç çift birinci danslarını sanatçı Onur Akın’ın seslendirdiği “Seviyorum Seni” müziğiyle yaptı.

Dikili Belediye Lideri Adil Kırgöz’ün kıydığı nikah merasiminde CHP PM Üyesi Muharrem Erkek, CHP Ankara Milletvekili Gamze Taşçıer, CHP İzmir Milletvekilleri Rıfat Nalbantoğlu, Murat Bakan, Yetenekli Polat, Deniz Yücel, Adana Büyükşehir Belediye Lideri Zeydan Karalar, Ardahan Belediye Lideri Faruk Demir, CHP İzmir Vilayet Lideri Şenol Aslanoğlu,  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mustafa Özuslu ve Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer’in eşi Neptün Soyer genç ikili şahitlik ettiler.

Siyasi parti, meslek odaları, sivil toplum kuruluşları, ulusal ve mahallî basından değerli bireyler ile çok sayıda Dikililinin katıldığı düğünde  Güzelbahçe Belediye Lideri Mustafa İnce, Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal, Karşıyaka Belediye Lideri Cemil Tugay, Narlıdere Belediye Lideri Ali Engin, Gaziemir Belediye Lideri Halil Arda, Kemalpaşa Belediye Lideri Rıdvan Karakayalı,Torbalı Belediye Lideri Mithat Tekin, Foça Belediye Lideri Fatih Gürbüz,  Ayvalık Belediye Lideri Mesut Ergin ve  Menderes Belediye Lider Vekili Erkan Özkan bu manalı günde Kırgöz ailesinin yanlarında oldular.

Başkan Kırgöz, “Hayatımın en özel anlarından birini yaşıyorum.”

Dikili Belediye Lideri Adil Kırgöz nikah merasiminde yaptığı konuşmasında “Hayatımın en özel anlarından birini yaşıyorum.  Bugün hem bir baba hem de bir Belediye Lideri olarak oğlumuz Ümit  ile ailemize katılan kızımız Feyza’nın nikahını kıyıyorum. Kırgöz ailesi olarak büyük memnunluk ve gurur içindeyiz. Değerli evlatlarımıza bir ömür uzunluğu sıhhat ve mutluluklar diliyor, sevincimize ortak olan herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Batur: Zabıtamızla gurur duyuyoruz

İlgili Yazılar