Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Başkan Aydın’ın Kurban Bayramı Mesajı

Başkan Aydın’ın Kurban Bayramı Mesajı

admin admin -
124 0

AK Parti Seferihisar İlçe Lideri Ahmet Aydın Kurban  Bayramı nedeniyle bir bildiri yayınladı. Bayramların barışın ve kardeşliğin sembolü olduğu belirtilen Lider Aydın yayınladığı bildiride şu tabirlere yer verdi: 

“Değerli Seferihisarlı hemşehrilerim,

Milli ve dini bayramlarımızı fırsat olarak görmeli, bu özel günlerde artan müsamaha, yardımlaşma ve dayanışma hislerini kıymetlendirerek birlik ve beraberliğimizi güçlendirmeliyiz. Bu yıl da daima birlikte bu kutlu günü paylaşacak olmanın memnunluğunu yaşıyoruz. Kurban Bayramı, barış ve sevgi dolu günler geçirmek için değerli bir fırsattır. Bu hoş günlerde atılan yahut güçlendirilen birlik bağları kolay kolay bozulmaz, bu nedenle bu birlikteliği daha da pekiştirmek için sevdiklerimizle el ele vermeliyiz.

Kurban Bayramı’nda Hac farizasını yerine getirmek için kutsal topraklarda bulunan hacı adaylarımızın ibadetlerinin kabul ve makbul olmasını yürekten diliyor, dileyen herkese o kutsal seyahati nasip etmesini temenni ediyorum. Öte yandan Kurban Bayramı sebebiyle Seferihisar’da her bayram olduğu üzere yeniden kalabalık bir ziyaretçi akını yaşanıyor. Bu süreçte konuklarımızı anlayışla karşılamamız büyük ehemmiyet taşıyor. Birlik ve beraberlik içinde geçireceğimiz Kurban Bayramı’nın, dostlukların pekişmesine ve sevgi dolu anıların biriktirilmesine vesile olmasını diliyorum.

Bu fikirlerle, Kurban Bayramı’nın ülkemizin birlik ve bütünlüğüne, milletimizin huzur ve mutluluğuna, barışa, kardeşliğe ve hayırlara vesile olmasını en içten dileklerimle temenni ediyorum. Tüm İslam Aleminin, ülkemizin ve Seferihisarlı hemşerilerimizin mübarek Kurban Bayramı’nı en samimi hislerimle kutluyor, sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum. Rabbim dualarımızı ve ibadetlerimizi kabul etsin” ifadelerine yer verdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Aydın Büyükşehir Belediyesi vatandaşlarla bayramlaştı

İlgili Yazılar