Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Alara Serena’nın İlk EP’si “Hamle” Çıktı!

Alara Serena’nın İlk EP’si “Hamle” Çıktı!

admin admin -
151 0

Türk müzikçi ve kelam muharriri Alara Serena, müzik mesleğinde kıymetli bir adım atarak birinci EP çalışması “Hamle”yi dinleyicilerle buluşturdu. EP, SolidTunes etiketiyle yayınlandı ve Alara Serena’nın müzikal seyahatinde bir kilometre taşı olarak öne çıkıyor.

“Hamle EP”, Alara Serena tarafından yazılan ve bestelenen dört müzikten oluşuyor. Müziklerin aranjesi ise usta aranjörler İlkay Sencan ve Levent Lodos tarafından yapıldı. Bu EP’de yer alan “PAPİ”, “Hamle”, “Sormadım Sana” ve “İşlerim Yolunda” müzikleri, ilgilerin tecrübelerine odaklanan ortak bir tema içeriyor. EP’nin biçimi Hip-Hop/Rap ve Pop’un eşsiz bir karışımıyla öne çıkıyor.

Alara Serena’nın etkileyici vokal yeteneği ve müzik yazma hünerleri, “Hamle EP”de kendini gösteriyor. Her müzikte farklı duygusal tonlar ve enerjik melodiler bulunuyor. Başlık müziği “Hamle”, yavuz kelamları ve bulaşıcı ritmiyle öne çıkıyor.

Alara Serena, “Hamle”nin yayınlanmasıyla ilgili heyecanını paylaşarak şunları söylüyor: “İlk EP’mi paylaşmak için heyecanlıyım. Bu müzikler benim için çok şahsî ve umarım dinleyicilerde de manalı bir yankı uyandırır. Yetenekli grubumla birlikte bu projede çalışmak benim için büyük bir onur.”

Alara Serena, dinamik performansları ve eşsiz müzikal üslubuyla Türk müzik sahnesinde isminden kelam ettiriyor. “Hamle EP”, SolidTunes etiketiyle tüm müzik mağazalarında yerini aldı. Yükselen sanatkarın heyecan verici birinci EP’sini kaçırmayın!

 

Alara Serena Kimdir?

Alara Serena , 10 Ocak 2001 yılında İstanbul’da doğdu. Arnavut kökenli olan Alara Serena’nın müzik ile tanışması 9 yaşında gitar eğitimi ile başladı. Birebir vakitte birçok sanat kısmında faaliyet gösterip akabinde şan dersleri alarak müzikal alanda ilerledi. 2018 yılında profesyonel olarak müzik mesleğine başlayan Alara Serena, 2021 yılında “ Beni Üzer” isimli birinci müziğini SolidTunes etiketi ile yayınladı. Şu anda LAB Recordings sanatkarı olarak mesleğine emin adımlarla ilerliyor.

İlginizi Çekebilir;  Yekta Kopan ile Yarının Dünyası'nın bu haftaki konuğu Mert Demir oldu

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar