Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Pote, yeni şarkısı “İyisindir” ile müzikseverleri etkisi altına alıyor

Pote, yeni şarkısı “İyisindir” ile müzikseverleri etkisi altına alıyor

admin admin -
153 0

Türk rap müziğinin yetenekli ismi POTE, müzikseverlerin karşısına yeni bir müzikle çıkıyor! “İyisindir” isimli bu özel rap müziği, POTE’nin kendine has biçimiyle ve etkileyici rap yeteneğiyle dinleyicilere harika bir tecrübe sunuyor. Kelam ve müzik büsbütün POTE’ye ilişkin olan bu müzik, yayınlandığı anda dikkat çekti ve büyük beğeni topladı.

“İyisindir” müziğinin aranjesinde ise başarılı müzik prodüktörleri Esad Fidan ve İlkay Şencan imzası bulunuyor. Bu iki yetenekli isim, müziğe özgün bir sound ve güç katarken, POTE’nin rap performansıyla bütünleşerek dinleyicilere etkileyici bir müzik tecrübesi sunuyor.

POTE, “İyisindir” müziğiyle kendisine has usulüyle rap müziğin sonlarını zorluyor ve dinleyicilerine güçlü bir bildiri iletiyor. Bu başarılı müziğin yayınlanmasıyla birlikte POTE, yeni müzikleri için hazırlıklara başlamış durumda. 

Başarılı rapçi POTE’nin “İyisindir” müziği, Remy Music etiketiyle yayınlandı ve müzikseverlerle buluştu. Rap müziğe yeni bir soluk getiren POTE, dinleyicilerini etkilemeyi sürdüren enerjik ve içten performansıyla ön plana çıkıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Jehan Barbur ve Volkan Öktem mest etti

İlgili Yazılar