Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Tüm Dünyadan Saınt-gobaın çalışanları kariyer günlerinde bir araya geldi

Tüm Dünyadan Saınt-gobaın çalışanları kariyer günlerinde bir araya geldi

admin admin -
164 0

 Sürdürülebilir ve hafif inşaat tahlillerinde dünya önderi olan Saint-Gobain, faaliyet gösterdiği tüm ülkelerden çalışanların iştirakiyle gerçekleşen online meslek günleri düzenledi. 

Dünyadaki tüm Saint-Gobain şirket çalışanları gün uzunluğu süren meslek günlerinin farklı oturumlarına katıldılar. Saint-Gobain Türkiye’nin departman temsilcileri kendi departmanlarını tanıtarak, genç yeteneklerin meslek seyahatlerini nasıl planlamaları gerektiğine dair fikirler verdi. Oturumlarda, çalışanların Saint-Gobain’deki mesleklerinde yükselme fırsatlarını yakalamak için nasıl hazırlanmaları gerektiğine ait bilgiler verilirken Saint-Gobain’in çalışan tecrübesine verdiği değerle daha dinamik iş ortamları yaratmak için yaptığı çalışmalardan bahsedildi. 

Saint-Gobain’in çalışanları için sunduğu eğitim platformları ve Küme içerisinde yer alan ulusal ve milletlerarası iş fırsatlarını takip edebilecekleri uygulama olan Moov anlatılarak meslek planlamalarında faydalanabilecekleri bilgiler paylaşıldı. 

Saint-Gobain EMME (Doğu Akdeniz ve Orta Doğu) CEO’su Handy Nassif’in çalışanlar için vermiş olduğu görüntü ileti izletildikten sonra tüm EMME Grubu’ndaki İnsan Kaynakları departmanlarının bildirilerinin yer aldığı görüntü tüm çalışanlar ile paylaşıldı.

Saint-Gobain Türkiye CEO’su Aykut Aydoğan, tüm Saint-Gobain Türkiye çalışanları ile düzenledikleri meslek günlerinin şirket için değerine vurgu yaptı.

Kariyer günlerinin açılış konuşmasını yapan Saint-Gobain Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Hülyan Akkan Şeyhun, “Yaşam standartlarımız ile ortak geleceğimizi etkileyen eserler geliştirerek gereksinimimize yönelik tahliller üreten, modülü olduğumuz Saint-Gobain Kümesi,  kariyer günlerini tüm dünyada düzenliyor ve tüm çalışanlarının bu günlere iştirakini önemsiyor” dedi ve Saint-Gobain Türkiye olarak 3. sefer meslek günlerine katıldıklarını belirterek kelamlarına “Daha yüksek kademelere ve konumlara ulaşmak hoş ve tatmin edicidir lakin en yararlısı yeni bilgi, marifet ve yeteneklerin edinilmesi ve bunların kullanılabilmesidir.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Türkiye Voleybol Federasyonu ile Solgar Vitamin Sponsorluk Anlaşmasını İmzaladı

İlgili Yazılar