Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Robocube Off-Season 2023 robot yarışması Teknopark İstanbul öncülüğünde başlıyor

Robocube Off-Season 2023 robot yarışması Teknopark İstanbul öncülüğünde başlıyor

admin admin -
111 0

Geleceğin teknolojisi ve inovasyonunu bir ortaya getirecek Robocube Off-Season 2023 Robot Yarışı, Teknopark İstanbul öncülüğünde 19-21 Haziran tarihleri ortasında düzenlenecek.

Teknopark İstanbul, Cube Incubation ve Intechne Robotik Teknolojileri’nin öncülüğünde gerçekleşecek olan Robocube Off-Season 2023 Robot Müsabakası için geri sayım başladı. Pendik’te 19-20-21 Haziran tarihlerinde Pendik Kurtköy Spor Salonu’nda düzenlenecek olan heyecan dolu aktiflik, geleceğin teknolojisi ve inovasyonunu bir ortaya getirecek.

Robocube Off-Season’da robot teknolojisi tutkunları, öğrenciler ve teknoloji meraklıları eşsiz maharetlerini sergileme fırsatı bulacak. Charged Up temasıyla gerçekleşecek olan müsabakada lise öğrencileri, otonom vazifeler, şoför denetimindeki misyonlar ve dengeleme üzere çeşitli zorluklarla karşılaşacak.

Bottobo, İstanbul Gedik Üniversitesi, Armelsan Savunma, Pendik Belediyesi, Yalova Teknopark ve Yalova Organize Sanayi, Rise-X ve Adente sponsorluğunda gerçekleşecek Robocube Off-Season Robot Müsabakası, iştirakçilere bilgi ve tecrübe paylaşımı için değerli bir platform sunuyor. Alanında uzman heyet üyeleri tarafından pahalandırılacak olan yarışın mükafatları, Girişimcilik, Mühendislikte Harikalık, Tesir ve Hassas Profesyonellik üzere çeşitli kategorilerde dağıtılacak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Skywell ET5 LR C-NCAP Güvenlik Testinden Yüzde 98,97 Puanlama ile 5+ Yıldız Aldı

İlgili Yazılar