Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. PUBG MOBILE oyuncuları 1 milyon TL bağış için koşacak

PUBG MOBILE oyuncuları 1 milyon TL bağış için koşacak

admin admin -
159 0

PUBG MOBILE, Kurban Bayramı’nda lösemili çocukların tedavisine takviye olmak için LÖSEV ile yeni bir yardım kampanyası başlatıyor. Toplamda 1 milyon TL bağışlanacak yardım kampanyasına ayrıyeten oyuncuları da dahil etmek isteyen PUBG MOBILE; bu kapsamda gerçekleştireceği bağışı, 26 Haziran – 2 Temmuz tarihleri ortasında oyuncuların atacağı her adım yahut yapacağı her koşu dahilinde gerçekleştirecek.

Dünyanın en tanınan taşınabilir oyunlarından PUBG MOBILE, Türkiye’de gerçekleştirdiği düzgünlük hareketlerine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Bu kapsamda Kurban Bayramı’na özel yeni bir yardım kampanyası başlatan PUBG MOBILE, lösemili çocukların tedavisine takviye olmak emeliyle LÖSEV’e (Lösemili Çocuklar Vakfı) 1 milyon TL bağışta bulunacak. Oyuncuların da dayanağıyla gerçekleşecek kampanyaya katılmak ise epey kolay. 

Buna nazaran oyuncuların, yardım kampanyasına dahil olmak için PUBG MOBILE içerisinde yer alan aktiflik sayfasındaki vazifeleri tamamlamaları kâfi olacak. Bilhassa yardımlaşmanın ve birlik olmanın ehemmiyetinin vurgulandığı Kurban Bayramı’nda tüm oyuncuları bu kampanyaya dahil etmeyi hedefleyen PUBG MOBILE, herkesi bu kıymetli yeterlilik hareketinin bir modülü olmaya davet ediyor.

Türkiye pazarına büyük kıymet veren ve düzenlediği kampanyalar ile her vakit oyun severler ile değerli etkinliklere imza atan PUBG MOBILE, önümüzdeki devirlerde de yenilikçi içeriklerle oyuncuların hayatlarına dokunmaya devam edecek.

 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Dikkat: Findeks notunuz araç kiralamanıza engel olabilir

İlgili Yazılar