Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Osmangazi’den öğrencilere karne hediyesi

Osmangazi’den öğrencilere karne hediyesi

admin admin -
161 0

Osmangazi Belediyesi, 2022-2023 eğitim öğretim yılının sona ermesiyle her yıl olduğu üzere bu yıl da Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi’nin kapılarını öğrencilere fiyatsız olarak açtı.

Osmangazi Belediyesi’nin Bursa’ya kazandırdığı Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi, yaz tatilinin başlamasıyla birlikte öğrencilerin ilgi odağı oldu. Devir boyunca ders ve imtihan gerilimi yaşayan öğrenciler, ‘Karneni Al-Gel’ kampanyasıyla müzeye fiyatsız olarak giriş yaparak adeta tarihi bir seyahate çıkıyor. Bunun yanı sıra öğrencilere boyama ve bulmaca kitabı, kalem kutusu üzere eğitim setlerinin yer aldığı ikramlar veriliyor.

‘Karneni Al-Gel’ kampanyasıyla öğrencilere hoş bir armağan sunmayı ve tarih şuurunu aşılamayı hedeflediklerini belirten Osmangazi Belediye Lideri Mustafa Dündar, “Bizler, yorucu bir eğitim periyodu geçiren öğrencilerimizin yüzlerini gülümsetmek istedik. Evlatlarımızın tatilin tadını doyasıya çıkarabilmesi için birtakım etkinlikler düzenliyoruz. Tatil mühletince karnesini getirerek fiyatsız bir biçimde müzemizi ziyaret edebilecek öğrencilerimiz, burada hafriyat ve drama atölyesi, okçuluk, mehter gösterisi üzere çeşitli etkinliklerden faydalanacak. Vaktini kıymetli geçirmek isteyen tüm öğrencilerimizi müzemize davet ediyorum” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Ayvalık'ta Başkan Ergin'den Gazilere Büyük Sürpriz

İlgili Yazılar