Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Nilsu Berfin Aktaş “Mustafa Mert Koç ile uyum yakaladık”

Nilsu Berfin Aktaş “Mustafa Mert Koç ile uyum yakaladık”

admin admin -
141 0

Oyunculuk akademisindeyken okula gelen bir haberle “Geleceğin Starı” programına katılan ve izleyenlerin beğenisini kazanarak ismini kitlelere duyuran Nilsu Berfin Aktaş MAG Temmuz sayısına konuk oldu. 

Heyecanlarını, hislerini ve hakkında merak edilenleri MAG Okurlarıyla paylaşan hoş oyuncu, Fox TV’de yayımlanacak olan “Yaz Şarkısı” dizisi hakkında da bilgi verdi. “Nazar değmesin, çok hoş gidiyor. Herkesin gücü çok hoş, sahiden. Laf olsun diye demiyorum, herkes çok komik ve çok eğlenceli.” açıklamasında bulunan hoş oyuncu  “Koşa koşa, hevesle gidiyorum sete, isterse sabah 6’da olsun. Karakterimi de sevdim, oynarken eğleniyorum. Partner olarak şanslıyım, ahenk yakaladık ve umarım bu ahenk ekrana da yansır, seyirci bizi çok sever. Biz çok sevdik zira.” dedi.

Oyunculuk serüvenine başlayış öyküsünü de anlatan Aktaş “Çok küçüktüm; izlediğim sinemalardan, dizilerden ötürü, niçin bilmiyorum fakat daima bir merakım vardı. Role girmeyi, ayna karşısında taklitler yapmayı, aileme küçük şovlar hazırlamayı çok severdim. Okulun tiyatro kulübüne üyeydim, sahne alırdım daima. Çok istiyordum fakat sebebini bilmiyorum. “Büyüyünce oyuncu olacağım.” derdim. “Olamazsan ne olacaksın?” derlerdi. “Olacağım,” derdim. Diğer meslek düşünmedim bile ve çok şükür ki hayallerimin peşinden azimle koştum” diye konuştu.

“Göz önünde olmak biraz sıkıntı. Her hareketine, her yaptığına ekstra dikkat etmek zorundasın.” açıklamasında da bulunan Aktaş kelamlarına şunları ekledi: “Ben şakalaşmayı, içimden geldiği üzere davranmayı seviyorum. Kendi etrafım bunu yanlış anlamıyor, hatta eğlenceli buluyorlar beni lakin hiç tanımayanlar, ekranda yahut röportajlarımdan bilenler, çok yüksek buluyor. Bazen göze batıyor, iç gücüm dışıma çok yansıyor. Sete ziyarete gelen insanları görünce “Hoş geldinizzzzz!” diye yüksek bir formda yanlarına gidince, evvel biraz garipsiyorlar.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Güneyde Kenan Doğulu Heyecanı

İlgili Yazılar