Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Mutlu şehir Kocaeli’nin mutlu çocukları

Mutlu şehir Kocaeli’nin mutlu çocukları

admin admin -
153 0

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Kurban Bayramı’nda çocuklara yönelik düzenlediği “Bayram Şenliği’nde” keyifli anlar yaşanıyor.  Bayramın ikinci günü başlayan, üçüncü ve dördüncü günlerinde farklı etkinliklerle İzmit, Gebze ve Kandıra’da devam eden bayram şenliklerinde çocuklar, kendileri için kurulan alanlarda doyasıya eğleniyor.

 

ÇOCUKLAR CÜMBÜŞÜN TADINI ÇIKARTIYOR

Bayramın ikinci gününde İzmit Kent Meydanı’nda çocuklar için oyun kümeleri kuruldu. Alana aileleri ile birlikte gelen çocuklar, kendileri için kurulan oyun kümelerinde doyasıya eğleniyor. Alanda ayrıyeten palyaço, tahta bacak, illüzyonist ve yüz boyama aktiflikleri yapılıyor. Çocuklarla birlikte ailelerde memnun bir bayram yaşıyor. ‘Mutlu kent Kocaeli’ vizyonuyla hareket eden Büyükşehir, bayram boyunca İzmit’in yanı sıra Gebze ve Kandıra ilçelerinde de çocuklara yönelik şenlikler gerçekleştiriyor.

 

BÜYÜKŞEHİR’E TEŞEKKÜR

Etkinliklerde çocuklara top, patlamış mısır, pamuk şeker, balon, macun ve su üzere birçok ikram ve ikram fiyatsız bir halde dağıtılıyor. Aktiflikte en az çocukları kadar eğlenen aileler, hoş havanın da tadını çıkartıyor. Aileler bu üslup aktifliklerin bilhassa çocuklara yönelik olmasını takdir ettiklerini belirterek, Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  "Bir Diplomatik Zaferin Öyküsü" APİKAM'da konuşuldu

İlgili Yazılar