Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Mustafakemalpaşa’lı gençler madalyalarını aldı

Mustafakemalpaşa’lı gençler madalyalarını aldı

admin admin -
86 0

Mustafakemalpaşa’lı genç sportmenler, Mustafakemalpaşa Belediyesi bünyesinde yaz ayı boyunca devam eden, yaz spor okulu kurslarını tamamlayarak madalyalarına kavuştu. 

Yaz spor okulu kapsamında; Basketbol, Voleybol, Futbol, Dart, Okçuluk, Güreş, Masa-Kort Tenisi, Cimnastik, Badminton, Bilardo, kursları 7- 18 yaş ortası öğrencilere yönelik toplam 11 branşta uzman eğitmenler eşliğinde tamamlandı. Eğitimlerini tamamlayan atletler, hazırlanan özel merasim ile muvaffakiyet madalyalarını Mustafakemalpaşa Belediye Lideri Mehmet Kanar’ın elinden aldılar. 

Mustafakemalpaşa Belediyesi’nin 11 başka branşta, gençlerin yaz aylarını verimli geçirebilmeleri için açmış olduğu kursları tamamlayan 500 öğrenci madalya heyecanı yaşadı. Lider Kanar’’ Mustafakemalpaşa spor’da altın çağını yaşarken, yeni atletlerimizi yetiştirmenin gururu içerisindeyiz.’’ Sözlerini kullandı.

Yaz spor okulları kapanış merasiminde konuşma yapan Lider Kanar’’ Bugün burada spor ve eğitimin bir ortaya geldiği manalı bir gün. Yaz spor kursları sayesinde, yalnızca fizikî olarak değil, birebir vakitte disiplini azim ve kadro ruhunu öğrenerek, verimli bir yaz geçirdiniz. Sporun inceliklerini, disiplinini öğrenmek yalnızca alanda ki performansınızı değil, birebir vakitte ömrünüzde ki başarılarınızı şekillendirecek. Vazifeye geldiğimiz 4 yılda sayısız kursiyerimize spordan, müziğe, el sanatlarından, hayat maharetlerine onlarca branşta gençlerimizin ömür uzunluğu seyahatlerinde yol arkadaşı olduk. İşte bugünde bu değerli madalya merasimi ile taçlandırıyoruz. Her sene artarak çoğalan kursiyer sayımızla birçok projede yine bir ortaya gelmek isteriz. Kursiyerlerimizi tebrik ediyor ve muvaffakiyetlerinin devamını diliyorum.’’ Dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Başkan Büyükekşi Akademi Ziyaretlerine Çaykur Rizespor ile Devam Etti

İlgili Yazılar