Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Monster Notebook, Semruk serisinin yeni canavarlarını satışa sundu

Monster Notebook, Semruk serisinin yeni canavarlarını satışa sundu

admin admin -
68 0

Monster Notebook, Semruk serisinin yeni canavarlarını satışa sundu

Semruk S7 V9.1, Semruk S7 V9.2 ve Semruk S7 V9.3 notebook’lar premium donanım konfigürasyonuyla hem oyunlarda hem gündelik kullanımda hem de profesyonel çalışmalarda ezber bozacak! Monster Notebook, her şartta en yüksek performansı arayan oyuncular, mimarlar, mühendisler, dizayncılar ve içerik üreticileri için geliştirdiği Semruk serisinin yeni üyelerini satışa sundu. Yüksek performans beklentilerine karşılık veren özellikleriyle   öne çıkan Semruk S7 V9.1, Semruk S7 V9.2 ve Semruk S7 V9.3, Monster ekosisteminin en güçlü canavarları olarak rekabette sonları zorlayacak!

Güç ve performansa dayalı aygıtlarının yanı sıra üstün müşteri tecrübesi siyasetiyle ekosistem içerisinde özelleşen Monster Notebook, eser gamını yeni canavarlarla geliştirmeyi sürdürüyor. Her şartta en yüksek performansı arayan teknoloji tutkunları için geliştirdiği Semruk serisinin yeni üyelerini satışa sunduğunu duyuran marka, Semruk S7 V9.1, Semruk S7 V9.2 ve Semruk S7 V9.3 ile ferdileştirme seçenekleri barındıran güçlü donanım konfigürasyonlarını bir üst segmente taşıyor ve tıpkı vakitte yeni bir hayat üslubunun öncüsü oluyor. 

Monster Notebook’un en üst segment eseri olan seri, üst seviye performansı ulaşılabilir bir fiyatla sunuyor. Muadillerinden farklılaşan eser özellikleriyle öne çıkan seri, eşsiz bir tecrübe yaşatıyor.

Türk mitolojisinden kıymetli figürlerinden Semruk, yenilmezliği ve gücü simgeliyor. Figür, bir kanadıyla Ay’ı, öteki kanadıyla Güneş’i kapatan çift başlı ve bakır pençeli kartal Semruk’tan ilham alıyor. Semruk serisi üyeleri S7 V9.1, Semruk S7 V9.2 ve Semruk S7 V9.3, en üst seviyedeki notebook tecrübesi kullanıcılara sunuyor. Eşsiz özellikleri üzerinde bulunduran eserler, kesintisiz oyun oynama ve yüksek performansın ayrıcalıklarından yararlanabiliyor. Bu kabiliyetle oyuncuların yanı sıra yayıncılar, mimarlar, mühendisler, dizayncılar ile içerik üreticileri için üst seviye bir tecrübe sunuyor. Seri, paylaşımlı soğutma özelliği güç ve estetiği bir ortaya getiriyor.

İlginizi Çekebilir;  ING'den Cebimdeki Danışman KOBİ ile işletmelere görüntülü, yüz yüze ve kolay bankacılık 

Bir laptop’un ulaşabileceği en yüksek bedellerin sahibi: Semruk S7 V9.3

Donanım özelleştirme opsiyonuna sahip Semruk’ların en yırtıcı canavarı Semruk S7 V9.3, Intel’in en üst seviye yeni jenerasyon taşınabilir işlemcisi i9-13980HX ile hem oyunlarda hem de performans gerektiren çalışmalarda gücü, muvaffakiyet ve galibiyet tutkunu kullanıcıların ellerine bırakıyor. 

Yüksek çözünürlük, 17 inç QHD+ altın oran ekran, 6x Hoparlör, DTS teknolojisi (Dijital Theatre Systems), 240 Hz yüksek tazeleme suratı ve en akıcı, en gerçekçi tecrübesi sunan Nvidia GeForce RTX 4090 ekran kartına sahip olan notebook, MUX switch dayanağı ile grafik gücünün tamamının istenirse ekran kartından alınabilmesini sağlıyor. Bu sayede yüksek grafik performansı istenen uygulama ve oyunlarda üstün bir tecrübe elde ediliyor. Bu da FPS ve oyunlarda ekstra akıcılık manasına geliyor. İstenirse gündelik kullanımda ekran kartına giden güç dengelenerek güç tüketimi azaltılabiliyor. Ayrıyeten aygıtın işlemcisi ve ekran kartı toplam 250W’lık bir güce ulaşabiliyor. Bu paha ise bir laptop’un ulaşabileceği en yüksek bedellerden biri olarak oyunun kurallarını yeni baştan yazıyor.  

Semruk S7 V9.3; 24 çekirdek, 64 GB’a kadar arttırılabilir 5600 MHz suratında DDRS RAM, 1 adet GEN 4 SSD dayanağı ile hem gündelik kullanımda hem oyunda hem de profesyonel çalışmalarda yüksek yapım kalitesine ulaşabilen bir aygıt.

13. Kuşak Intel Core işlemci, dünyanın en süratli notebook’larına güç sağlayan Nvidia GeForce RTX 40 serisi ekran kartını kullanıyor. İhtilal niteliğindeki yapay zeka takviyeli atılım DLSS 3.5 teknolojisini ve en güçlü RAM ve SSD’leri barındıran serinin üyeleri; özelleştirilebilir renk, aydınlatma, GPU ayarları, neredeyse ışık suratındaki transfer suratı ve paylaşımlı soğutma ile yüksek performans sunuyor. Eşsiz özellikleriyle de oyuncular için kesintisiz oyun tecrübesi sağlayan eserler, profesyonellerin iş süreçlerini hızlandırıp kolaylaştırıyor. 

İlginizi Çekebilir;  Şile'ye 660 Milyonluk Dev Yatırım

Moduna nazaran Monster rengini seç!

Kullanıcılar yeni jenerasyon SteelSeries RGB klavye ile her tuşa farklı renk atayabiliyor yahut klavyelerini sonsuz renk seçenekleriyle süsleyebiliyor.  Ayrıca RGB renkler ile aygıt renklendirilebiliyor, kullanıcı moduna en uygun Monster rengini belirleyebiliyor. 99.9 WHR pil potansiyeli, havacılık kurallarının tanımış olduğu en üst yasal uçuş hududuna uygun batarya kapasitesi ve daha uzun pil müddeti ile kullanıcısına “daima yanındayım” kelamı veren yeni Semruk, Killer Wi-Fi ile süratli internet irtibatı ve Thunderbolt 4 ile süratli belge ve bilgi transferi yaparak ışık süratiyle yarışıyor. Ayrıyeten kullanıcılar Thunderbolt 4’ü bir monitör çıkışı olarak kullanabiliyor ve notebook ekranı dahil 4 farklı monitöre imaj verebiliyor.

Yapay zeka canavarın beyninde!

Yüksek performans ve verimlilik sunan aygıt; yapay zekâ ile güçlendirilmiş, yüksek imaj kalitesini ve manzara karşılık müddetini koruyarak büyük ölçüde performans artışı sağlayan DLSS 3.5 teknolojisiyle geliyor. DLSS 3.5 teknolojisi, büsbütün yeni kareler oluşturmak ve performansı artırmak için mevcut olan sisteme optik çoklu kare üretim kısmı ekliyor. Ayrıyeten optimum karşılık mühletleri sağlamak ve imgelerdeki gecikmelerin önüne geçmek ismine Nvidia Reflex teknoloji sisteme dahil ediliyor. Böylelikle oyuncular, mimarlar, mühendisler, dizayncılar ya da içerik üreticileri için grafikler gerçeğe en yakın haliyle ekrandan yansıyor. 

Serinin öbür eserleri de performansı tepeye taşıyor

Yüksek performanslı oyun tecrübesi arayanların favorisi Nvidia RTX 4070 ekran kartlı Semruk S7 V9.2, yapay zekayla güçlendirilmiş DLSS 3.5 teknolojisiyle en gerçekçi oyun grafiklerini sunuyor. 2 kata kadar performans ve güç tasarrufu sağlayan çoklu işlemciler, yüksek pil kapasitesi ve 64 GB’a kadar arttırılabilir 5600 MHz suratında DDRS RAM’e sahip olan S7 V9.2, paylaşımlı soğutma özelliğiyle dikkat çekiyor.

 

13. Kuşak Intel Core i7 işlemci, Nvidia RTX 4060 ekran kartı, 2560×1600 çözünürlük, 240 Hz ekran yenileme suratı ve yeni jenerasyon SteelSeries RGB klavyesiyle öne çıkan Semruk S7 V9.1, yeni duraksız süreç özellikli çoklu işlemcileriyle 2 kata kadar performans ve güç tasarrufu sağlıyor. Oyuncular için özel olarak tasarlanan S7 V9.1, yüksek çözünürlük ve tazeleme süratiyle akıcı bir oyun tecrübesi sunuyor.

İlginizi Çekebilir;  Türkiye Yüzyılı Yatırım Resepsiyonu Milano'da Gerçekleştirildi

 

Ömür uzunluğu bakım garantisi ile daha uzun ömürlü 

Monster Notebook, “Ömür Uzunluğu Fiyatsız Bakım Garantisi” kapsamında fiyatsız bakım hizmeti sunarak üstün müşteri tecrübesi siyasetinin hakkını veriyor. Bu hizmetten yararlanmak isteyen kullanıcılar, mutabakatlı kargo şirketleri ile Monster Notebook’larını fiyatsız olarak teknik servislere gönderebiliyor. Bakım hizmeti kapsamında yapılan fan, toz, klavye, ekran paklığı ve termal macun yenilemesi üzere süreçler aygıtların birinci günkü performansını koruyor ve kullanım ömrünü uzatıyor. Monster Notebook, birinci 15 gün içinde şartsız iade ve birinci 30 gün içinde bir adet meyyit piksel çıksa bile birebir panel değişimi garantisi veriyor. Ayrıyeten Semruk serisi eserler, beraberinde özel çanta ile geliyor ve kullanıcılar yüksek performansı istedikleri yerden deneyimleyebiliyor.   

Monster Notebook’un eser gamındaki başka öteki tüm modeller üzere Semruk serisindeki aygıtların da satın alma etabında özelleştirilebilir donanım konfigürasyonu seçeneği bulunuyor.  Cihazlarla ilgili tüm teknik bilgilere www.monsternotebook.com.tr adresinden ulaşılabiliyor. Satın alımlardan evvel Monster Notebook web sitesi üzerinden dijital mağaza özelliğini kullanarak müşteri temsilcisiyle eserler hakkında ayrıntılar görüşülebiliyor. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar