Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Eğitim
  4. »
  5. Miniklerden yıl sonu mezuniyet gösterisi

Miniklerden yıl sonu mezuniyet gösterisi

admin admin -
167 0

Kemer Belediyesi Ülker-Orduvar Akman Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencileri, yıl sonu mezuniyet gösterisi sundu. Miniklerin gösterisini Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu ve eşi Fikriye Topaloğlu da izledi. 

Kemer Belediyesi Kültür Salonunda yapılan mezuniyet gösterisine, Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu ve eşi Fikriye Topaloğlu’nun yanı sıra öğretmenler ve öğrencilerin aileleri de katıldı. 

Saygı duruşunda bulunulmasının akabinde İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda, minik öğrenciler öğretmenleriyle hazırladıkları şovları sundu.

Kemer’in birinci turizmcilerinden hayırsever iş insanı Orduvar Akman ve eşi Ülker Akman tarafından Kemer Belediyesi’nin yer tahsisiyle yaptırılan anaokulunda eğitim alan öğrencilerin şovları renkli manzaralara sahne oldu. 

Minik öğrencilerin yıl sonu mezuniyet gösterisi, Belediye Lideri Topaloğlu ve davetlilerden büyük alkış topladı. 

Başkan Topaloğlu, programda yaptığı konuşmasında, Kemer Belediyesi olarak ilçede eğitim alan tüm öğrencilerin güzel bir eğitim almaları için eğitime büyük takviye verdiklerini söyledi. 

Kemer’de eğitime ve öğrencilere her vakit takviye olarak çıtayı daha üstlere çıkarmayı hedeflediklerini tabir eden Topaloğlu, “Yolumuza “Eğitim varsa gelecek var” sloganı ile çıktık. Atatürk’ün çizdiği yolda birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğiz. Çocuklarımız anaokulundan üniversiteye kadar Kemer Belediyesi’nin çatısı altında. Çocuklarımızın güzel bir eğitim alması, ilerde ülkemiz için iyi bireyler olmasına vesile olacaktır. Öğrencilerimizi çok seviyoruz. Kemer Belediyesi olarak eğitime yaptığımız katkılar artarak devam edecek.” dedi.

Kemer Belediyesi Ülker-Orduvar Akman Kreş ve Gündüz Bakımevi Müdürü Oya Aslantaş ise takviyelerinden ötürü Lider Topaloğlu’na teşekkür ettiğini belirtti. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Geçici işçilerin beklediği müjdeli haberi Başkan Büyükakın duyurdu

İlgili Yazılar