Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın Kurban Bayramı mesajı

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın Kurban Bayramı mesajı

admin admin -
149 0

Milas Belediye Lideri Muhammet Tokat bir bayram bildirisi yayınladı. İletisinde şu sözler yer aldı;

Birlik ve beraberliğin, sevinç ve barışın simgesi olan bayramlarımız ıstırapların bir nebze de olsa azaldığı, memnunluk kaynağına dönüşen özel ve hoş günlerdir. Birbirimize kenetlendiğimiz ve manevi tarafımızı kuvvetlendirdiğimiz bayramlarımız, ülkemiz için kıymetli birer zenginliktir.

Büyüklerimizi saydığımız, küçüklerimize kıymetlerimizi aşıladığımız bayram öncesinde siz kıymetli hemşehrilerimizden ricamız, ister memleket hasretini gidermek için, ister tatil maksatlı olsun yolda geçirecekleri vakit dilimlerinde trafik kurallarına uymaları olacaktır.

Milas Belediyesi olarak da bayrama hazırız. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla vatandaşlarımızın huzur içerisinde bayrama girmeleri için ağır efor gösterdik. Bayram tatili müddetince de vatandaşlarımızın huzur ve refahını sağlamak için misyonumuzun başında olacağız.

Bu his ve niyetlerle dayanışma ve yardımlaşmanın ön plana çıktığı Kurban Bayramı’nızı en içten hislerimle kutlar; bayramın tüm hemşehrilerimize, insanlığa barış, huzur ve rahmet getirmesini dilerim…

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Başkan Soyer Brüksel'de temaslarda bulundu

İlgili Yazılar