Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. ‘Kuliste Röveşata’ yeni bölümünde Demet Sağıroğlu’nun kulisinde!

‘Kuliste Röveşata’ yeni bölümünde Demet Sağıroğlu’nun kulisinde!

admin admin -
170 0

Zorlu PSM YouTube kanalında Zeynep Ocak’ın Kuvvetli PSM’nin sahne ardında sorular sorduğu, her kısmı kendine has kahkaha dolu program ‘Kuliste Röveşata’nın yeni kısım konuğu; Demet Sağıroğlu oldu.

Demet Sağıroğlu, Zeynep Ocak’ın sunduğu Kuliste Röveşata’nın yeni kısmında; art vokal olsan kimin art vokali olurdun? Depresyonunu nasıl atlatırsın? Seni ne gaza getirir? Söylemeye çekindiğin lüks alışkanlığın, asla durmayacağın yer ve sahne öncesi ritüellerin üzere eğlenceli soruları yanıtlayan Demet Sağıroğlu, sevilen müziği “Gönlünce Yaşa”yı Zeynep Ocak ile birlikte yine seslendirerek programa damgasını vurdu.

Zorlu PSM’nin sahne ardında doyasıya muhabbetle eğlenceli dakikaların yaşandığı ‘Kuliste Röveşata’ programının yeni kısmı, Şiddetli PSM YouTube kanalında yayınlandı. Editörlüğünü Kutsal Motor takımının yapıp Zeynep Ocak’ın sunduğu ‘Kuliste Röveşata’nın yeni kısım konuğu ise Demet Sağıroğlu oldu.

Bunalımdayken toplumsallaşan biri değilim!

Demet Sağıroğlu, Zeynep Ocak’ın “Bunalımını nasıl atlatırsın?” sorusuna “Çok ağlarım, bir şeyler müellifim, kimseyi aramam, telefonlara da çıkmam, dizi-film de izlemeden atlatana kadar tek başıma geçiririm. Atlattıktan sonra da bu mevzuların bende bittiğini kendime hatırlatırım, evvelden de bu hususların olduğunu, bu sıkıntılardan nasıl çıktığımı anımsayıp kendimi motive ederim.” cevabıyla samimi paylaşımlarda bulundu. 

Elton John’un art vokali olmak isterdim

Zeynep Ocak’ın “Eğer bir gün art vokal olsaydın hangi sanatkarın art vokali olurdun?” sorusuna duraksamadan “Elton John” karşılığını veren Demet Sağıroğlu, programın sonundaki sevilen performans kısmında Zeynep Ocak’ın ses ve kulak performansını ölçmek için ritim çalışması gerçekleştirdi. Eğlenceli anların yaşandığı süratli şan çalışmasının akabinde Sağıroğlu’nun “Gönlünce Yaşa” müziğini birlikte söyleyen Demet Sağıroğlu ve Zeynep Ocak, Kuliste Röveşata programın yeni kısmına damgasını vurdu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  İlk mezunlarını veren Metro Business Academy hem gençlere hem perakende sektörüne güç katacak

İlgili Yazılar