Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Kemer’de yol ve kaldırım çalışmaları

Kemer’de yol ve kaldırım çalışmaları

admin admin -
139 0

Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü takımları, ilçe genelinde yaptığı yol ve kaldırım çalışmaları ile ilçenin çehresini değiştirmeye devam ediyor.

Beldibi Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde ve Kemer Yeni Mahalle Tavukkıran mevkisinde kaldırım tamir çalışmalarına devam eden belediye takımları, Yeni Mahalle 421 sokakta yaptığı kaldırım çalışmalarını tamamladı.

Göynük Mahallesi 3080 sokakta da kaldırım çalışmalarına sürat kesmeden devam eden belediye grupları, 3022 sokakta yol imal çalışmalarına başladı.

Belediye grupları, Arslanbucak Mahallesi 279 sokakta bozuk yolların tamiratını kısa müddette tamamlayarak halkın kullanımına kazandırdı. Tıkanan yağmur suyu mazgallarının da temizliğinin yapıldığı bildirildi.

Tekirova Mahallesi 7021 ve 7035 sokaklarda bozulan ve tahrip olan yerlerde tamir ve bakım çalışmalarına devam eden belediye takımları, Ulupınar Mahallesi Dağdibi mevkisinde yaklaşık 400 metrelik 1500 metrekarelik yol üretim çalışmasına başladı.

Yaptığı dev alt ve üstyapı çalışmaları ile Kemer’in çehresini değiştirerek daha çağdaş hale getiren belediye grupları, Kuzdere Mahallesi ve başka mahallelerde yapılacak olan kilitli parke taşı ve bordür döşeme işi ihalesi kapsamında yaklaşık 30 bin metrekare yol, 10 bin metrekare kaldırım çalışması yapıldığını kaydetti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Büyükşehir, Kullar'ın çehresini değiştiriyor

İlgili Yazılar