Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Kaykayseverler burada buluşuyor!  

Kaykayseverler burada buluşuyor!  

admin admin -
57 0
Kaykayseverler burada buluşuyor!

 

House of Superstep, Türkiye’nin En Kapsamlı Kapalı Kaykay Tecrübe Alanını House İstiklal’de açtı!

 

House of Superstep, kent ve sokak kültürünün tüm paydaşlarına kapılarını açan bir komünite merkezi olarak öne çıkıyor. İçerisinde dövme stüdyosu, küçük basketbol alanı, konsol oyun alanı üzere toplumsal alanların yer aldığı mağaza, ziyaretçilerine yalnızca alışveriş değil, birebir vakitte eğlenceli bir tecrübe vadediyor. Customization hizmetiyle şahsileştirilmiş bir alışveriş tecrübesi sunan mağaza, aktivasyon alanları, DJ köşesi ve etkinlikleriyle adeta bir buluşma noktasına dönüşüyor. İstiklal mağazasında açtığı Kaykay tecrübe alanı ise kaykayseverlerin buluşma noktası olacak.

 

Kaykay Tecrübe Alanı Açıldı

Markanın İstiklal mağazasının -2. katında yer alan, Türkiye’nin en kapsamlı kapalı kaykay tecrübe alanı geçtiğimiz günlerde açıldı. Sokak kültürünü iler bir düzeye taşıyan marka, kaykayı bir tutku haline getirmiş, kaykay sporuyla ilgilenen her düzeyden bireyi bu alanda birleştiriyor. Rulmandan board’a tüm kesimleri birleştirip modifiye edebilecekleri eser satışı ve uygulama alanı, sinema gösterim alanı, finger skate alanı ile “pool” ve “street” parkurlarının bulunduğu tecrübe alanında ziyaretçiler birebir zamanda Türkiye’nin öncü kaykay markası âlâ skateboards’un uzman eğitmenlerden ferdî ve küme dersleri alabilecek. Deneyim alanına gelen herkes kendi usulüne uygun bir kaykay tecrübesi yaşayacak. Alanda kaykay eğitimi, tecrübe alanının kullanılması, uzman eğitmenler eşliğinde en uygun kaykay modelinin belirlenmesi üzere hizmetler de verilecek. 

 

House of Superstep, Kaykay Tutkunları İçin Unutulmaz Bir Yarış Düzenliyor!

İstiklal mağazasından kaykayseverlere özel bir müsabaka düzenleyeceklerini söyleyen Markanın Pazarlama Küme Yöneticisi İrem Balkan yarış ile ilgili şu bilgileri verdi: “Düzenleyeceğimiz yarışta iştirakçiler, hem “pool” hem “street” kaykay alanında yapacakları performanslarının bir dakikalık görüntülerini çekerek yarışa katılabilecekler. Görüntüleri kıymetlendirilerek finale kalmaya hak kazanacak iştirakçiler, kaykay görüntüleriyle dikkat çeken yeteneklerini geliştirmek üzere özel bir kaykay workshop’una katılacaklar. âlâ skateboards’un uzman eğitmenleri eşliğinde gerçekleşecek olan bu workshop ile finalistler görüntülerindeki yeteneklerini nasıl daha yeterli bir performansa çevirebilecekleri konusunda geri dönüşleri alacaklar. Workshop’un akabinde finalistlere 5 gün boyunca finale hazırlanacak ve final günü heyet karşısında performanslarını sergileyerek kazanan kişinin kendileri olması için ter dökecekler. İstiklal Caddesi’ndeki mağazamızın -2. katında düzenlenecek bu finalde, üç uzman heyet, iştirakçilerin performansını kıymetlendirecek. Heyet değerlendirmesinin akabinde seçilen üç kişi, dünyanın önde gelen sneaker ve sokak kültürü şenliği Sole DXB Dubai’ye katılma hakkı kazanacak.’’dedi. Son müracaat tarihinin 12 Kasım 2023 olduğunu belirten Balkan, tüm kaykayseverleri müsabakaya davet ederek kelamlarını tamamladı. 

 

 

İlginizi Çekebilir;  Osmangazi Belediyesi: Milli mücadeleden Türkiye Cumhuriyeti'ne

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar