Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. KAÇUV, tedavi gören çocuklar ve aileleri ile Shangri-la Bosphorus Istanbul’da bir araya geldi

KAÇUV, tedavi gören çocuklar ve aileleri ile Shangri-la Bosphorus Istanbul’da bir araya geldi

admin admin -
163 0

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), tedavileri tamamlanmış ya da sıhhat durumu daha uygun olan çocuk ve aileleri ile onlara moral olma hedefiyle bir ortaya geldi. Aktiflik mayıs ayında Shangri-La Bosphorus, Istanbul’da gerçekleşti.

Etkinlik, eğlenceli bir gün geçirmek için çocukların sıhhat şartlarının hassasiyetleri dikkate alınarak hazırlanarak; yüz boyama, sosis balon imali, sihirbaz gösterisi, masal ve boyama atölyesi üzere farklı başlıklarda gerçekleşti. Ailelerin de katıldığı aktifliklerin düzenlendiği tertipte çocuklar için tedavilerine uygun yemek içerikleri Shangri-La Bosphorus, İstanbul’un yetenekli şefi ve takımı tarafından hazırlandı. 

Etkinlikte, ortalarında zelzele bölgelerinden gelen, tedavi gören yahut tedavisi tamamlanmış çocukları aileleriyle bir ortaya getirmenin büyük memnunluk yarattığını aktaran KAÇUV Genel Müdürü Kübra Avtepe, şunları söyledi: “Bizim için çocuklarımızın sıhhatine kavuşmasından daha büyük bir memnunluk yok. Bu tertipte hedefimiz hem pandemi sonrası birinci kez bir ortaya gelmek hem de çocuklara moral olacak bir aktiflik düzenleyerek, güzel günde berbat günde onlarla yan yana olmak. Bütün çocuklarımızın sıhhatle gülümsediği hoş günler geçirmelerini diliyoruz” 

KAÇUV Lider Yardımcısı Selçuk Öncer, açılış konuşmasında “Bu hoş günde pahalı çocuklarımızla ve ailelerimizle birlikte olmaktan memnunluk duyuyoruz. Gözleri ışıl ışıl parlayan bu çocuklara bu kadar keyifli anlar yaşatabilmenin heyecanını yaşıyoruz. Bu aktiflikte bizlere katılan çocuklarımıza ve ailelerimize ve tüm içtenliğiyle bu samimi aktifliğe kapılarını açan Shangri-La Bosphorus, Istanbul ailesine teşekkür ederiz” dedi.

Şenliğe yönelik hislerini paylaşan Shangri-La Bosphorus, Istanbul Genel Müdürü TJ Joulak, “Öncelikle bugün sizleri burada ağırlamaktan büyük bir onur ve memnunluk duyuyoruz. Hayatım boyunca sahip olduğum en güçlü hislerden biri olan insanlara yardım etme inancından yola çıkarak içimizdeki sevginin günden güne büyümesi ismine, Shangri-La ailesi olarak sevgiyi paylaşmaya devam edeceğiz” dedi.

İlginizi Çekebilir;  Rota virüs Ve Adenovirüs Çocukların Mide Bağırsak Sağlığını Tehdit Ediyor

İş seyahati için Türkiye’de olan ve aktifliğe katılarak konukları karşılayan Shangri-La Group İnsan Kaynakları Lideri George C Tan “Bu heyecan verici atmosferi paylaşmak Shangri-La ailesi için epey özel bir tecrübe. Shangri-La olarak her daim memnun anlar yaşamaya, yaşatmaya ve yaratmaya ihtimam gösteriyoruz. Bugün ise tıpkı heyecanı çocuklarla paylaşma hedefiyle bir ortaya geldik. Bu keyifli anlarda bizlerle olduğunuz için teşekkür ederiz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar