Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. HUAWEI MatePad 11.5 tablet, HUAWEI Türkiye Online Mağazası’nda ön satışa sunuldu

HUAWEI MatePad 11.5 tablet, HUAWEI Türkiye Online Mağazası’nda ön satışa sunuldu

admin admin -
137 0

Geliştirilmiş donanım ve yazılımla gelen yeni Huawei Matepad 11.5, etkileyici bir PC seviyesinde uygulama ile hizmet paketi sunarak genç profesyonellere ve üniversite öğrencilerine hitap edecek biçimde tasarlandı.

Tabletin 120 Hz ekran yenileme suratı, her bakışta akıcı görseller sunuyor. Yeni yıldız ışığı kum tasarımı, kozmik yıldız halkası kamerasıyla kusursuz bir biçimde çalışarak tableti nitekim görülmeye paha bir hoşluk haline getiriyor. Tabletin simetrik tasarımı klasik estetiğe bir övgü niteliğinde olup, çarpıcı 120 Hz yenileme suratı ve etkileyici %86 ekran-gövde oranı ile tamamlanan en son teknolojileri performansı tepeye taşıyor.

 

Genç Profesyoneller için Taşınabilir Üretkenlik Arttırıcı

Önceden yüklenmiş HUAWEI Notes uygulaması, profesyonel toplantı notu alma olarak konumlandırılmıştır. Kullanışlı not alma şablonları ve şahsileştirilmiş kapaklarla doludur. Çevik HUAWEI M-Pencil kalem ile meselesiz bir halde çalışarak hareket halindeyken üretken kalmayı kolaylaştırır.

HUAWEI M-Pencil, algılanamayan 2 ms gecikme müddeti sayesinde her vuruşun tam inceliğini yakalar. Tabletin 120 Hz yenileme suratı, kâğıt üzerinde yazma tecrübesine misal bir tecrübe sunar ve en düzgün çalışmalarınızı ve favori içeriklerinizi tüm ihtişamıyla imgeler. Yalnızca kalemin ucuna basarak fırça ve silgi ortasında geçiş yapabilir yahut bağlı bir telefon/PC ekranından çarpıcı bir rengi tablet ekranınıza, Renk Yakalama özelliğiyle aktarabilirsiniz. Snippet Al ve Annotate üzere yüksek seviye özellikler, sadece bir dokunuşla metin ve fotoğrafları çıkartmanıza yahut yazarken kayıt yapmanıza imkan sağlar ve nihayetinde metne dönüştürür.

 

PC Seviyesinde Yetenek Taşınabilir Üretkenliği İleriye Taşıyor

Modern ofiste büyük ölçüde bilgi ve data işlenmesi gerekiyor, fakat bilhassa büyük ölçekli data düzenleme ve karmaşık bilgi sürece üzere talepkar ofis senaryolarında taşınabilir aygıtlar zayıf performans sergiliyor. Huawei’nin PC düzeyindeki yetenekleri, birden fazla pencere açmanıza ve birden fazla bilgi kümesi üzerinde çalışmanıza imkan sağlıyor, adeta bir dizüstü bilgisayar yahut masaüstünde çalışıyormuş üzere.

İlginizi Çekebilir;  Samsung Galaxy Tab S9 Serisi, Galaxy'nin Premium Deneyimini Tablete Taşıyacak Yeni Standartları Belirliyor

HUAWEI MatePad 11.5 tıpkı vakitte klavye ve fare etkileşimlerini destekliyor ve daha süratli ve daha hakikat bir imleçle mümkün hale gelen optimize fare seçimi ve sürükle-bırak süreçleri sunuyor. Tablet, ayrılabilir klavyesiyle bir dizüstü bilgisayar üzere görünüp çalışabilir ve Bluetooth aracılığıyla tablete bağlanarak bağımsız olarak kullanılabilir.

 

Büyüleyici Ses ve İmaj Keyfi

Bu tablette içerik izlemek de son derece etkileyicidir, bunun nedeni 120 Hz FullView Ekran, 2.5K çözünürlük, P3 renk gamı ve renk idaresi özellikleridir. Gözler için kolay bir görüntüleme tecrübesi sağlamak için TÜV Rheinland Low Blue Light (Donanım Çözümü) ve Titreşimsiz (Flicker-Free) sertifikalıdır.

Dört kanallı yüksek genlikli dört hoparlör ses sistemi ve Huawei Histen 8.0 yetenekleri, elde taşınan bir tabletin hareketli müzik ve ses üretmesini sağlar. Özel Huawei AI gürültü iptal teknolojisi, klavye yazma, fare tıklamaları ve adımlar üzere istenmeyen sesleri otomatik olarak filtreler ve davetleri mümkün olduğunca net meblağ.

7.999 TL kampanya fiyatıyla ön satışa sunulan MatePad 11.5, 300 TL sepet indiriminin yanında 4.697 TL pahasındaki M-Pencil, klavye ve fare ikramlarıyla birlikte geliyor. Ayrıyeten kampanya mühletince MatePad 11.5 satın alan kullanıcılar, 749 TL ek fiyat ödeyerek FreeBuds SE sahibi de oluyorlar.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar