Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Gönüş Köşkü Huzurevi’nde Bayram Kutlaması

Gönüş Köşkü Huzurevi’nde Bayram Kutlaması

admin admin -
154 0

Keçiören Belediye Lideri Turgut Altınok, Kurban Bayramı kutlama aktifliği kapsamında belediyeye bağlı Gönül Köşkü Huzurevi sakinleri ile buluşarak onların bayramını kutladı.

Yaşlılara hitaben yaptığı konuşmada Kurban Bayramını huzurevi sakinleri ile birlikte kutlamaktan büyük memnunluk duyduğunu lisana getiren Lider Turgut Altınok, “Sizlerin saçlarınızdaki her bir akta ülkemize emekleriniz, hizmetleriniz ve yürekleriniz var. Bu huzurevi, aslında huzurevi değil kendi meskeniniz, kendi yurdunuz, kendi yuvanızdır. Bizim için kıymetli olan ana ve baba duasıdır. Her şeyden daha ehemmiyetlidir. Ana ve babasının isteğini almayanın vay haline! Sizlerin duasını, isteğini alabiliyorsak ne memnun bize, şanslıyız demektir. Bayramın memnunluğunu ve huzurunu sizlerle bir arada yaşamaktan erdem ve bahtiyarlık duyuyoruz.” dedi.

Kutlama programına katılan Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Genel Lideri Gürgen Dural’a da teşekkür eden Altınok, “Gürgen Ablamıza da çok teşekkür ediyorum. Allah ondan razı olsun. Daima söylüyorum. beceri iltifata tabidir. Bu hoş konutumuzun, huzurevimizin gönül konutumuzun, dilek konutumuzun yapılmasında ilmek ilmek emekleri yürekleri, fedakarlıkları vardır. Kendisinin geçmişte birlikte hizmet ettiği ve rahmete giden ana ve babalarımız da var. Onlara da aziz Rabbimden rahmet diliyorum. Kurban Bayramının Türk-İslam alemine ve tüm insanlığa hayır ve hoşluklar getirmesini diliyor, ellerinizden öpüyor, bayramınızı kutluyorum.” Sözlerini kullandı.

Konuşmasının akabinde huzurevindeki yaşlıların elini öperek çeşitli ikramlar takdim eden Altınok, her biri yaşlı ile tek tek bayramlaştı. Programda müzikli ve türkülü küçük bir cümbüş de düzenlendi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Başkan Topaloğlu'ndan vatandaşlara aşure ikramı

İlgili Yazılar