Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Genç KOMEK Atölye’de Kayıtlar Başladı

Genç KOMEK Atölye’de Kayıtlar Başladı

admin admin -
65 0

GENÇ KOMEK ATÖLYE’DE KAYITLAR BAŞLADI

 

Konya Büyükşehir Belediyesi Genç KOMEK Atölye’de yeni periyot kayıtları başladı. 7-15 yaş ortası öğrencilere istedikleri branşlarda eğitim vermek, hayallerine erişmelerine yardımcı olmak, seçtikleri branşlarda etkinliklere ve projelere dahil olacakları altyapıyı hazırlamak gayesiyle hizmet veren Genç KOMEK Atölye’ye son müracaat tarihi 31 Ekim.


Konya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Genç KOMEK’te atölyeler için yeni devir kayıtları başladı.

7-15 yaş ortası kız ve erkek öğrencilere yönelik olan Genç KOMEK atölyeleri; Konya Büyükşehir Belediyesi Aile Sanat ve Eğitim Merkezleri’nin (ASEM) Karatay, Meram, Selçuklu ve Mümine Hatun şubeleri ile Akabe KOMEK’te hafta sonları 10 farklı alanda eğitim verecek.

Genç KOMEK Atölye eğitimlerinde; 3D modelleme ve baskı, phyton ile obje tespit etme, taşınabilir uygulama, algoritma, kodlama, arduino, arduino delta, p4c, gitar, bağlama, ukulele, keman, piyano, yan flüt, çocuk korosu, akıl ve zeka oyunları, oyunlarla matematik, fotoğraf, karikatür, tiyatro, drama, gastronomi, tekvando, jimnastik, eskrim, ingilizce, ingilizce konuşma, Elif-Ba, Kur’an-ı Kerim ve kıymetler eğitimi üzere 30 farklı branş yer alıyor.

Kayıt sürecinin tamamlanmasının akabinde Genç KOMEK Atölye’de imtihanlar, atölyenin özelliğine nazaran teorik ya da uygulamalı olmak üzere uzman eğitmenler tarafından oluşturulan imtihan kurulu ile 4-5 Kasım tarihleri ortasında gerçekleştirilecek. Dersler dışında isteyen her öğrenciye planlanan saatlerde yüzme eğitiminin de verildiği Genç KOMEK Atölye’de devam mecburiliği bulunan eğitimler kapsamında her öğrencinin 5 gün devamsızlık hakkı bulunuyor.

Genç KOMEK Atölye’de öğrencilere öncelikle istedikleri branşlarda eğitim vermek, hayallerine erişmelerine yardımcı olmak, seçtikleri branşlarda etkinliklere ve projelere dahil olacakları altyapıyı hazırlamak hedefiyle başlayan kayıtlar, 31 Ekim tarihine kadar komek.org.tr adresinden gerçekleştirilecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Sokak lambası bakımında sürpriz misafir

İlgili Yazılar