Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Gelecek Varlık Yönetimi’nde üst düzey atama

Gelecek Varlık Yönetimi’nde üst düzey atama

admin admin -
60 0

Gelecek Varlık Yönetimi’nde üst seviye atama

 

Gelecek Varlık, yeni insan kaynakları başkanını belirledi. Birçok kıymetli markada insan kaynakları danışmanlığı yapan ve idaresinde vazifeler üstlenen Gaye Kaleağası, Gelecek Varlık İdaresi İnsan Kaynakları Yöneticisi oldu.

 

Varlık idaresi bölümünün başkan şirketi Gelecek Varlık, değerli bir atama gerçekleştirdi. Gelecek Varlık İdaresi İnsan Kaynakları Yöneticiliği misyonuna Gaye Kaleağası getirildi. Kaleağası, 18 yılı aşan mesleği boyunca birçok dalın önde gelen kuruluşlarında İnsan Kaynakları yöneticiliği tecrübesine sahip.

 

Gelecek Varlık İdaresi, 2005 yılından bu yana finans dalının gecikmiş borçlarını satın alarak kurumların bilançosunun temizlenmesine, borçların tekrar yapılandırılmasına imkan tanıyor. 

 

Gaye Kaleağası kimdir?

 

Gaye Kaleağası, 18 yılı aşan mesleğinde insan kaynaklarının çeşitli işlevlerinde, stratejik ve yenilikçi insan kaynakları süreç ve uygulamalarında etkin rol aldı. Bilhassa yetenek kazanımı, gelişimi ve idaresi, patron markası ve iç irtibat, kültürel dönüşüm ve çalışan bağlılığı başta olmak üzere tüm insan kaynakları işlevlerinde ve dijital dönüşüm projelerinde tecrübe kazanan Kaleağası, lisans derecesini Mimar Sinan Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden, yüksek lisans derecesini ise Marmara Üniversitesi İdare ve Çalışma Psikolojisi Bölümü’nden aldı. 

 

Teknoloji kesiminde İK Danışmanlığı ile başladığı mesleğine, teknoloji, bankacılık, güç ve e-ticaret kesimlerinde çeşitli insan kaynakları konumlarında vazife alarak devam etti. 6 yılı aşkın müddettir ise insan kaynakları önderi olarak yerine getirdiği vazifesinin yanı sıra kurum içi ve kurum dışı bağlantı, kalite sistemleri, iş sıhhati ve güvenliği ve idari işler alanlarında da sorumluluklar üstlendi. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Prometeon'da İnsan Kaynakları Direktörlüğü'ne Okan Vural getirildi

İlgili Yazılar