Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. E-GÜVEN 20 yaşında

E-GÜVEN 20 yaşında

admin admin -
64 0
E-GÜVEN 20 yaşında

Türkiye’nin birinci elektronik sertifika ve taşınabilir imza hizmet sağlayıcısı E-GÜVEN, yenilikçi tahlillerle hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. 20 yıldır elektronik sertifika hizmeti veren şirket, e-imza ve taşınabilir imzalarıyla ayda ortalama 90 milyon sertifika doğrulama süreci gerçekleştiriyor. İmzalama tahlilleri ile imza süreçleri için gereken ortalama 142 dakikayı 10 saniyeye kadar düşüren şirket, maliyetleri yüzde 75 azaltıyor. E-imzanın en çok tercih edildiği vilayetler; İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa.

 

Dijital dönüşüm alanında işletmelerin ve bireylerin süratli, kolay ve muteber süreç yapabilmelerine imkan sağlayan, dijitalleşme yolunda danışmanlık veren E-GÜVEN, özel bölümdeki elektronik sertifika pazarının yarısından fazlasına sahip ve taşınabilir imzanın tamamına yakınını üretiyor. Daldaki 20. yılını dolduran şirket, elektronik ve taşınabilir imzalı tahliller üzerinde yıllara dayanan tecrübesi, daima gelişen üretim altyapısı ve yenilikçi bakış açısıyla inançlı, tasarruf sağlayan, tabiat dostu eserleriyle dijital hayatın ritmini belirliyor.

 

İstanbul, Ankara, İzmir lider

 

E-imza ve taşınabilir imza tahlillerinin yanı sıra, işletmelerin gereksinimlerine özel geliştirdikleri projelere dikkat çeken E-GÜVEN Genel Müdürü İlker Türkoğlu, hususa ait “20 yıldır ihtiyaç merkezli ve yarar odaklı bakış açımızla hizmet veriyoruz. Bireyler, küçük ölçekli işletmeler ve kurumsal şirketler için tasarladığımız tahlillerle şirketlerin sürdürülebilirlik planlarına katkı sağlarken, vakit, emek, bütçe ve tabiat dostu hizmet sunma unsurlarımız bize rehberlik etti. Ülke iktisadına sağladığımız yarar, şirketlere ve bireylere sağladığımız yenilikçi hizmetlerin çıktıları ve e-dönüşümde oluşturduğumuz farkındalık bizleri en çok keyifli eden faktörler ortasında.” dedi. E-imzanın en çok kullanıldığı vilayetler hakkında bilgi veren Türkoğlu, “İl bazında baktığımızda e-imzanın en çok tercih edildiği vilayetler; İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa biçiminde sıralanıyor. Son yıllarda Muğla’da dikkat çeken bir talep mevcut. Kullanıcılar en çok 3 yıllık e-imza seçeneğini tercih ediyor. Kurumsal kimliğimiz gereği yenilikçilik merkezli tahliller sunuyoruz. Kurumsal ve ferdî gereksinimlere odaklı yenilikçi sonuçlar üreten deneyimli takımımızla ekosisteme katkıda bulunuyoruz.” açıklamasında bulundu. 

 

Maliyetleri yüzde 75 azaltıyor

 

Doğa dostu e-imza ve taşınabilir imzalı tahlilleriyle fizikî imza toplama, imzalı evrakları kurye ile gönderme ve fizikî arşiv tutma süreçlerini dijitalleştiren E-GÜVEN; kağıt, toner, kargo üzere maliyetlerin dikkate alındığı araştırmalarda şirketlere yıllık maliyette yüzde 75 tasarruf imkanı sağlıyor. Dokümanların kaybolmasını engellerken bir doküman için imzalarının toplanması ve alıcıya kargolanma için gereken ortalama 142 dakikayı 10 saniyeye kadar düşürüyor.

 

Kâr emeli gütmeden öğrencileri destekliyor

 

Kâr hedefi gütmeyen E-GÜVEN Akademi’yi 2015’te kuran E-GÜVEN, her yıl hususlarında uzman takımıyla e-dönüşüm alanında eğitim vermeye devam ediyor. Kurumsal toplumsal sorumluluk projesi olan E-GÜVEN Akademi, öğrencileri geleceğe hazırlayan üniversite-özel kesim dayanışmasının bir örneği. E-GÜVEN Akademi, ülkemizin gelişimine katkı sağlayan, maliyetleri azaltıp vakitten kazandıran ve etraf dostu tahliller üreten e-dönüşümü daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedefliyor. 

 

20. yıla özel yüzde 20 indirim

 

20 yıldır elektronik sertifika hizmeti veren E-GÜVEN, süreçlerini süratli, inançlı, vakit ve nakit tasarrufu sağlayarak yapmak isteyen bireylere ve şirketlere bir kolaylık daha sunuyor. E-imza avantajlarından daha kolay yararlanılması için kampanya başlatan şirket, bir yıllık e-imza paketi alımlarında yüzde 20 indirim yapıyor. 

 

 

İlginizi Çekebilir;  Engelsiz Plaj turistlerin de gözdesi

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar