DOLAR 33,0413 0.65%
EURO 36,0249 0.4%
ALTIN 2.559,200,41
BITCOIN 19115250.8433%
İstanbul
29°

AÇIK

SABAHA KALAN SÜRE

Dünyada 200 Milyondan Fazla Kişi realme Kullanıyor! realme, Dünya Çapındaki Kullanıcılarıyla Birlikte Büyüyerek, Küresel Pazarları Fethetmek için Pazar Trendlerine Meydan Okuyor
  • Haberm
  • Teknoloji
  • Dünyada 200 Milyondan Fazla Kişi realme Kullanıyor! realme, Dünya Çapındaki Kullanıcılarıyla Birlikte Büyüyerek, Küresel Pazarları Fethetmek için Pazar Trendlerine Meydan Okuyor

Dünyada 200 Milyondan Fazla Kişi realme Kullanıyor! realme, Dünya Çapındaki Kullanıcılarıyla Birlikte Büyüyerek, Küresel Pazarları Fethetmek için Pazar Trendlerine Meydan Okuyor

ABONE OL
27 Kasım 2023 10:36
Dünyada 200 Milyondan Fazla Kişi realme Kullanıyor! realme, Dünya Çapındaki Kullanıcılarıyla Birlikte Büyüyerek, Küresel Pazarları Fethetmek için Pazar Trendlerine Meydan Okuyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Dünyada 200 Milyondan Fazla Kişi realme Kullanıyor! realme, Dünya Çapındaki Kullanıcılarıyla Birlikte Büyüyerek, Global Pazarları Fethetmek için Pazar Trendlerine Meydan Okuyor

Dünyanın en süratli büyüyen akıllı telefon markası realme, global akıllı telefon sevkiyatlarının 200 milyon adedi aştığını resmen duyurdu. 2021 yılında 100 milyon satış sayısına ulaşmasından bu yana realme, tüm zorluklara karşın ilerlemeye devam ederek, 200 milyon gönderim sayısına ulaşan en süratli beşinci marka haline geldi ve milletlerarası arenada resmi olarak seçkin “200 Milyon Kulübü”ne katıldı. Rekabetin giderek arttığı bir pazarda realme, kararlı bir formda ilerleyerek tekraren “rüzgâra karşı mucizeler” yarattı.

 

Kızıl Okyanus’tan Rekor Düzeye, realme resmi olarak memleketler arası arenadaki seçkin ‘200M Kulübü’ne katıldı

2018 yılında, 701’den fazla akıllı telefon markası ve önde gelen markaların istikrarlı hiyerarşisini içinde barındıran yüksek oranda doymuş bir global pazarda ortaya çıkışından bu yana realme, global pazarı keşfetmek için çaba ediyordu fakat artık istikrarlı bir biçimde yerleşmiş durumda. Kendini dünya çapındaki gençlere üstün tecrübeler sunmaya adamış olan realme, beş yıl üst üste en güzel on global satıcı ortasında yer aldı ve bir pazar başkanı haline geldi.

 

Üründe yenilikçilik ve derin tüketici anlayışı ile ilerleyen realme, daima olarak satış efsaneleri yarattı. Global çapta 100 milyon kullanıcıyı toplaması yalnızca 37 ay sürdü, geniş çapta tanındı ve büyümenin bir sonraki etabına geçti. realme, 2022’de öncü eser tecrübeleri sunmak için üstün kaynaklara odaklanan “Simply Better” stratejisini tanıttı. Eser yelpazesini geliştiren realme, “GT ve Number” serilerine odaklandı. 2023 yılında marka, global eserlerin her jenerasyonunda ileri teknolojiye sahip olmasını garanti eden “Simply Better” stratejisini başlattı ve realme’yi dalın doruğuna taşıdı. Tasarım, performans ve tecrübe temelinde oluşturulan bu strateji, kullanıcılara bunları ileri teknoloji ile deneyimleme imkânı sunmayı amaçlıyor. Ayrıyeten realme, ekran, fotoğrafçılık, oyun ve şarj olmak üzere dört temel alanda çığır açan teknolojilere odaklanmak emeliyle realme Global İleri Teknoloji Enstitüsü’nü kurarak Ar-Ge’ye yatırım yapmaya devam ediyor.

 

Son iki yılda küçülen global akıllı telefon pazarına karşın realme, pazar rekabeti ve dış etraftan gelen baskılara karşın sağlıklı ve istikrarlı bir formda büyümeyi sürdürdü. İleri teknoloji eserleri, realme’nin global bölgelerin birçoklarında güçlü bir varlık haline gelmesine yardımcı oldu ve realme’yi gelişmekte olan piyasalarda kilit bir oyuncu haline getirdi. realme, gelişmekte olan piyasalardan elde ettiği pazar hissesi ile “200 Milyon Kulübü”nün öteki üyelerinin çok üzerine çıktı.

 

Küresel genç tüketicileriyle birlikte büyüyen realme, üstün eserler sunma konusunda her zamankinden daha yetenekli

Kurulduğu günden bu yana realme’nin misyonu, dünya çapındaki gençlere keyifli tecrübeler yaşatan, sağlam performansa ve ileri teknolojiye ve dizayna sahip eserler sunmak oldu. Beş yılı aşkın bir müddettir realme, gençlerin muhtaçlıklarını derinlemesine anlayıp, kullanıcılarıyla daima etkileşimde bulunarak markasını ve eserlerini daima olarak geliştirdi. Global kullanıcıların farklı talepleri, realme’nin kapsamlı eser yelpazesinden, daha kolaya gitmeyi hedefleyen “Simply Better” stratejisine evrilmesine sebep oldu ve büyümesini hızlandırdı. Realme, kullanıcıları tarafından bedel kazandıkça onlarla birlikte büyüyor ve karşılıklı bir muvaffakiyete ulaşıyor.

 

“200 milyon global sevkiyat” kilometre taşını aşan realme, gerçek manada tanınan bir memleketler arası akıllı telefon markası haline geldi. Bu da memleketler arası pazardaki duruşunun yükü ve tesirinin artmasını sağlayarak realme’nin orjinal misyonuna sadık kalmasına ve dünya çapındaki gençlere daha da âlâ eserler sunmasına imkan sağladı. 

 

realme, 2024 yılında araştırma ve geliştirme yatırımlarını değerli ölçüde artırmayı planlıyor. Ayrıyeten planlanan Ar-Ge harcamalarında %470’lik bir artışla, teknolojik yeteneklerini de arttıracak. Yılın başından itibaren “realme Global İleri Teknoloji Enstitüsü”nün misyonunu sürdüren marka; görüntüleme, oyun, ekran ve şarj alanlarında çığır açan teknolojik atılımlara odaklanacak. 33’ün üzerinde önder memleketler arası teknoloji ortaklarıyla iş birliği yapan realme, çığır açan teknolojiler geliştirmeyi hedefliyor. Marka, araştırma ve teknoloji takımını büyütme faaliyetleri kapsamında gelecek yıl araştırma grubunda %400’lük artış planlayarak teknik yetenek havuzunu da genişletecek. 

 

realme’nin kurucusu ve CEO’su Sky Li’nin markanın beşinci yıldönümü açık mektubunda da tabir ettiği üzere, akıllı telefon sanayisinde “elevator-style” süratli gelişme periyodu sona erdi. Gelecek adımlar daha kuvvetli olsa da her adım realme’yi bir sonraki maksadına yaklaştırmaya devam ediyor. Yeni kilometre taşlarına yanlışsız ilerlerken realme, orjinal vizyonuna bağlı kalmaya devam ediyor, daima olarak yeni tepelere tırmanıyor, kullanıcılarına kulak veriyor ve dünya çapında onlarla birlikte büyüyerek, daha fazla realme mucizesi yaratıyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.