Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. DSM-Firmenich Türkiye Cumhuriyet’in 100. yaşını coşkuyla kutladı.

DSM-Firmenich Türkiye Cumhuriyet’in 100. yaşını coşkuyla kutladı.

admin admin -
61 0

DSM-Firmenich Türkiye Cumhuriyet’in 100. yaşını coşkuyla kutladı.

 

DSM-Firmenich Türkiye, Cumhuriyetimizin 100. yılına özel olarak, memleketler arası esans üreticisi MG International Fragrance Company Gebze tesislerinde kutlama aktifliği gerçekleştirdi. Kurulduğu 1961 yılından bu yana Cumhuriyet bedellerine bağlı, etraf ve insan odaklı yaklaşımıyla dalında öncü kimliğini sürdüren şirket, Cumhuriyetimizin 100. yaşını tüm çalışanlarıyla birlikte kutladı. 

Cumhuriyet ruhuna ve manasına uygun kırmızı – beyaz temasıyla düzenlenen kutlama etkinliğinde, ünlü sanatçı Ege sahne aldı. 

 

26 Ekim 2023 tarihinde MG International Fragrance Company Gebze tesislerinde gerçekleşen aktifliğe tüm DSM-Firmenich Türkiye yöneticileri, çalışanları katıldı. Şenlik havasında yaşanan aktiflikte birinci olarak Cumhuriyet’in Kurucusu Ulu Başkan Atatürk’e bir dakikalık hürmet duruşunda bulunuldu ve akabinde büyük bir coşkuyla İstiklal Marşı okundu. Yaklaşık 450 kişinin katıldığı Cumhuriyet’in 100. Yıl özel kutlama etkinliğinde sahneye çıkan ünlü müzikçi Ege’nin performansıyla keyifli anlar yaşandı. Cumhuriyet’in 100. Yılının coşkuyla kutlandığı aktiflikte ayrıyeten iştirakçiler müzikçi Ege’nin 100. Yıla özel bestelediği marşı daima bir ağızdan söyledi. Aktiflikte; Cumhuriyetimizin ebediyen yaşaması, birlik ve beraberliğin devamı iletileri verildi. 

 

Cumhuriyet koşucularına kupaları verildi 

 

Sivil toplum örgütleri ile iş birliğinde projelere imza atan ve eğitimden etrafa pek çok alanda fonlar aracılığıyla dayanak veren MG International Fragrance Company, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Büyükada Yarı Maratonu’na katılmış ve toplumsal sorumluluk şuurunu pekiştirmek ve eğitimde fırsat eşitliği sağlamak maksadıyla Türk Eğitim Vakfı’nı (TEV) desteklemişti. MG International çalışanlarından oluşan 40 kişilik takım, Büyükada Yarı Maratonu’na katılarak Cumhuriyet Gençleri için TEV ile koşmuştu. Cumhuriyet’in 100. yaşının coşkuyla kutlandığı Tev temsilcilerinin de katıldığı Gebze tesislerindeki aktiflikte ise Cumhuriyet koşucularına kupaları takdim edilerek teşekkür edildi.

İlginizi Çekebilir;  Fatih Mahallesi'ndeki 33 yıllık bina yıkıldı

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar