Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Eğitim
  4. »
  5. Dereceye girenlere ödül Başkan Erhan Kılıç’tan

Dereceye girenlere ödül Başkan Erhan Kılıç’tan

admin admin -
2025 0

Eğitimde fırsat eşitliği sağlamak ismine Türkiye’nin en büyük fiyatsız dijital eğitim platformu olan Dijital Dershane’yi hayata geçiren Buca Belediye Lideri Erhan Kılıç, çevrim içi deneme imtihanlarında dereceye giren öğrencilere mükafatlarını verdi.

Buca Belediye Lideri Erhan Kılıç, Dijital Dershane’de Liselere Giriş İmtihanı (LGS) ve Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) hazırlanan öğrenciler için gerçekleştirilen çevrim içi deneme imtihanlarında dereceye giren öğrencileri makamında ağırladı.  Öğrencilere muvaffakiyetlerinin devamını dileyen Lider Kılıç, Buca Belediyesi olarak kuvvetli imtihan sürecinde gençlere takviye vermekten memnun olduklarını söyledi.

Okul öncesinden lise son sınıfa ve KPSS adaylarına yönelik çok varlıklı bir ders içeriğine sahip Dijital Dershane ile 12 bin gence ulaştıklarını belirten Lider Kılıç, gayelerinin daha çok öğrenciye ulaşmak olduğunu söz etti. Lider Erhan Kılıç, “Hedeflerine giden yolda gençlerimizin yoldaşları olmaya devam edeceğiz. Bizler onlar için çalışacağız. Onlar da muvaffakiyetleri ile bizleri memnun etmeye devam edecekler. Böylece el birliği ile Bucamızı eğitimde marka bir kent yapacağız. Gençlerimizi gösterdikleri muvaffakiyet ve azimden ötürü tebrik ediyorum” diye konuştu.

DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER

Buca Belediyesi Dijital Dershane tarafından hazırlanan deneme imtihanlarında LGS alanında Alper Doruk Yıldız birinci, Eda Adaşlık ikinci, Ece Edemen de üçüncü oldu. YKS alanında ise Ayşe Öğütlü birinciliği elde ederken, Umut Çağan Uslu ikinci, Arda Ayan ise üçüncü oldu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Rektör Prof. Dr. Budak, "Mezunlarımızın başarıları bizleri gururlandırıyor"

İlgili Yazılar