Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Çukurova’nın Sultanları bu sezon daha iddialı

Çukurova’nın Sultanları bu sezon daha iddialı

admin admin -
100 0

Yeni dönem hazırlıklarına ASKİ Atatürk Spor Salonunda yaptığı idmanlarla başlayan Çukurova Belediyesi SK Bayan Voleybol ekibinin yeni dönem için gayeye kilitlendi.

Takımın idmanını izleyen Çukurova Belediye Lideri ve kulübün onursal lideri Soner Çetin, hem oyunculara olan inancını söz etti hem de baklava ikram etti.

ASKİ Atatürk Spor Salonunda bir mühlet idmanı izleyen Lider Soner Çetin daha sonra iki gün evvel top başı yapan grubun oyuncularıyla tanışarak yeni kadroya katılan teknik takımdan hocalara ve oyunculara “hoş geldiniz” dedi.

Başkan Soner Çetin, kadroya hitap ederek, “Biz sizlere inanıyoruz güveniyoruz. Bu sene çok daha savlı bir ekip kurduk. Geçen yılki kadromuz da çok savlı bir ekipti ancak birtakım talihsizlikler sonucu Avrupa’ya gidemedik. Bu yıl başaracağınıza inanıyorum. Sizin başarmanız için biz elimizden geleni yapacağız. Siz de baş antrenörümüz Mustafa Umut Uysal ile bunu başaracaksınız. Kulübümüz kurumsallaşma yolunda süratle yol alıyor. Adana halkının da bu ekipten beklentileri çok büyük. Adana’da âlâ bir voleybol izleyicisi var ve siz başarılı hayli bu ilgi artacak. Daima dolu salonlarda oynadık. Umuyorum başarılı olacaksınız” biçiminde konuştu.

Başkan Soner Çetin, konuşmasının akabinde oyunculara baklava ikram ederek, muvaffakiyetler diledi ve kadroyla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  "Umuda Basket Veteran Basketbol Turnuvası" ile 272 TEGV'li çocuğun eğitimine destek sağlandı

İlgili Yazılar