Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Çocuklar Keçiören’de ücretsiz eğlenceye doyacak

Çocuklar Keçiören’de ücretsiz eğlenceye doyacak

admin admin -
150 0

Keçiören Belediyesi bünyesinde Kurban Bayramı boyunca da fiyatsız hizmet verecek olan Deniz Dünyası, Doğal Hayat Parkı, çocuk lunaparkı, teleferik, Ahmet Çalık Buz Pateni Pisti çocukların cümbüş merkezi olacak.

Çocuklar Deniz Dünyası`nda binlerce tıp sualtı canlısını, Doğal Ömür Parkı’nda yüzlerce cins yaban hayvanını bir ortada görmenin keyfini çıkaracak. Lunaparkta vakit geçirmek isteyenler renkli oyuncakların, teleferikle seyahati tercih edenler Keçiören’i kuşbakışı seyretmenin, kayağa meraklı olanlar ise fiyatsız kayak keyfinin tadını çıkaracaklar.

Çocukların Kurban Bayramı boyunca Keçiören’de gönüllerince eğlenme fırsatı bulacağını söyleyen Keçiören Belediye Lideri Turgut Altınok, “Şehrimize çocuklarımız için lunapark, Deniz Dünyası, Doğal Ömür Parkı, teleferik, aqua parklar, buz pateni pisti üzere onlarca tesis yaptık. Birebir vakitte voleybol alanı, tenis kortu, basketbol alanı ve halı alanlarımız fiyatsız hizmet veriyor. Keçiörenli çocuklar çok şanslı. Devletimizin ve milletimizin geleceği olan çocuklarımız Kurban Bayramı boyunca fiyatsız cümbüşe doyacak.” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Keçiören'de Yusuf Kurtvetoğlu parkı hizmete açıldı 

İlgili Yazılar