Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Eğitim
  4. »
  5. Çiğli Belediyesi’nden Öğrencilere Karne Hediyesi

Çiğli Belediyesi’nden Öğrencilere Karne Hediyesi

admin admin -
169 0

Çiğli Belediyesi, 2022-2023 eğitim öğretim yılını tamamlayan Çiğlili öğrencilere Astronomi, Havacılık ve Uzay Yerleşkesi (HUK) gezisi ve kitap armağan edecek. 

Çiğli Belediyesi her yıl olduğu üzere bu yılda eğitim öğretim yılını tamamlayan öğrencilere bir kadro karne sürprizi hazırladı. 16-17 Haziran tarihlerinde karneleriyle birlikte Ataşehir Mahallesi’nde bulunan Astronomi, Havacılık ve Uzay Yerleşkesine gelen çocuklar yerleşkesi fiyatsız olarak gezebilecek. 

Bilim kitabı ikram edilecek 

Kampüs gezisini tamamlayan çocuklara okuma alışkanlığının pekiştirilmesi ve astronomi alanıyla ilgili farkındalıklarının artırılması gayesiyle Çiğli Belediyesi tarafından hazırlanan “Sihirli bir Gerçek Bilim” kitabı ikram edilecek. 

Başkan Gümrükçü: “İlk ikramları bizden” 

Çiğlili çocukları karne ikramlarını almaya davet eden Çiğli Belediye Lideri Utku Gümrükçü, “Çocuklarımız şiddetli ve yorucu bir eğitim öğretim yılını daha geride bıraktı. Çiğli Belediyesi olarak birinci ikramlarını biz vermek istedik. Bu yıl hizmete açtığımız ve çocuklar tarafından büyük ilgi gören Astronomi Havacılık ve Uzay Yerleşkesi iki gün boyunca karneleriyle gelen öğrencilerimize fiyatsız olacak. Ayrıyeten kampüsümüzü ziyaret eden her çocuğumuza belediyemiz tarafından hazırlanan bilim kitabını ikram edeceğiz. Çocuklarımızdan ricam yaz boyunca dinlensinler, gezsinler, eğlensinler lakin kitap okumayı da ihmal etmesinler. Bizler her vakit çocuklarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” sözlerini kullandı. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Konya Büyükşehir'den Baba-Çocuk Oryantiringi

İlgili Yazılar