Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Casper vergisiz telefon ve bilgisayar almak isteyen öğrenciler için uygun ürünlerini açıkladı!

Casper vergisiz telefon ve bilgisayar almak isteyen öğrenciler için uygun ürünlerini açıkladı!

admin admin -
62 0

ÜNİVERSİTELİLER CASPER VIA X30 PLUS, CASPER VIA X30 VE CASPER VIA M35 AKILLI TELEFONLARI VE CASPER NIRVANA C370 BİLGİSAYARI VERGİ İNDİRİMİ İLE ALABİLECEK

 

CASPER VERGİSİZ TELEFON VE BİLGİSAYAR ALMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLER İÇİN UYGUN ESERLERİNİ AÇIKLADI 

 

Üniversite öğrencilerine yönelik vergi indirimiyle telefon ve bilgisayar sahibi olabilmelerini mümkün kılan kararının resmi gazetede yayınlanmasının akabinde Türkiye’nin teknoloji markası Casper, vergi indiriminden yararlanarak telefon ve bilgisayar almak isteyen öğrenciler için uygun eserlerini açıkladı. Üniversite öğrencilerinin faydalanabileceği düzenleme kapsamında Casper VIA X30 Plus, Casper VIA X30 ve Casper VIA M35 akıllı telefonları ile Casper Nirvana C370 bilgisayarı vergi indiriminden yararlanarak alabilecekler.

 

Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararı ile “Yükseköğretim Öğrencilerine Teknolojik Aygıt ve İnternet Takviyesi Verilmesine Ait Karar” 1 Kasım 2023 prestijiyle yürürlüğe giriyor. Kararın akabinde Türkiye’nin teknoloji markası Casper, vergi indiriminden yararlanarak telefon ve bilgisayar almak isteyen öğrenciler için uygun eserlerini açıkladı. Üniversite öğrencilerinin faydalanabileceği düzenleme kapsamında Casper VIA X30 Plus, Casper VIA X30 ve Casper VIA M35 akıllı telefonları ile Casper Nirvana C370 bilgisayara vergi indiriminden yararlanarak sahip olabilecekler. Bu karar doğrultusunda ARGE ve üretim tesisine sahip olmalarının avantajını kullanarak Casper, yeni eserler tasarlamayı planlıyor. 

 

Casper VIA X30 Plus – Performansın Hudutlarını Aşın

 

8 GB RAM + 8 GB sanal RAM olmak üzere toplamda 16 GB RAM özelliği, 50 MP kamerası, 4600 mAh batarya kapasitesi, NFC teknolojisi, 256 GB dahili depolaması ve 30 W süratli şarj özelliğine sahip Casper VIA X30 Plus, üstün teknolojik özellikleri trend bir dizaynla kullanıcılarıyla buluşturuyor.

 

Casper VIA X30 – Süratli Şarj ve NFC ile Çağdaş Teknoloji

 

8 GB RAM + 8 GB sanal RAM olmak üzere toplamda 16 GB RAM özelliği, 50 MP kamerası, 4600 mAh batarya kapasitesi, NFC teknolojisi, 128 GB dahili depolaması ve 30 W süratli şarj özelliğine sahip Casper VIA X30, her gereksinimi karşılıyor.

İlginizi Çekebilir;  YEO'dan Gürcistan'a 500 kV kapasiteli ultra trafo merkezi

 

Casper VIA M35 – Hepsi Bir Arada

 

4 GB RAM + 4 GB sanal RAM olmak üzere toplamda 8 GB RAM özelliği, 13 MP kamerası, 5000 mAh batarya kapasitesi, 128 GB dahili depolamasına sahip Casper VIA M35, her türlü kullanıcı gereksinimini karşılayabilecek özelliklere sahip.

 

Casper Nirvana C370 – Günlük Kullanımlar İçin İhtimamla Tasarlandı

 

Modern tasarım çizgileri, Windows 11 işletim sistemi ve Intel işlemcisiyle birlikte düzgün bir fiyat performans istikrarına sahip Casper Nirvana C370, 1.7 kg’lık hafifliği ve 19,6 mm inceliği sayesinde azamî mobilite sağlıyor. 1366×768 HD ve Anti-Glare yansıtmasız ekranı sayesinde benzerlerinden ayrılan Casper Nirvana C370, ekstra bir araç kullanılmasına gerek olmadan, klavye kullanımında bilek duruşu göz önünde bulundurularak tasarlanan 135 derecelik uplift menteşe yapısı sayesinde kısa ya da uzun kullanımlarda azamî konfor sağlıyor. 7.4 mm inceliğindeki ekran çerçevesi, 15.6” boyutundaki ekranı ve 220 NIT parlaklığıyla yüksek kalitede görüntüleme tecrübesini kullanıcılarıyla buluşturuyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar