Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Burhaniye’de bayramlaşma töreni yapıldı

Burhaniye’de bayramlaşma töreni yapıldı

admin admin -
149 0

Kurban Bayramı’nın 2. günü Burhaniye Şehit Turhan Bayraktar Parkı’nda yapılan bayramlaşma merasimine ;Kaymakam İlyas Memiş, Belediye Lideri Ali Kemal Deveciler, Garnizon Kumandanı Topçu Yarbay Mustafa Kıraç, İlçe Jandarma Kumandanı Ahmet Çağdaş Ak, İlçe Emniyet Müdürü Metin Kartal, Belediye Lider Yardımcıları Oktay Erbalaban ve Tamer Midilli, Siyasi Parti Temsilcileri, Belediye Meclis Üyeleri ve öbür ilçe protokolü temsilcileri katıldı.

Burhaniye Şehit Turhan Bayraktar Parkı’nda düzenlenen merasimde, ilçe protokolü halkla bayramlaşarak bayramlarını kutladı. Vatandaşlarla bayramlaşan protokol daha sonra; İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı,Burhaniye Devlet Hastanesi, Burhaniye Kenan Sucuoğlu Huzurevi’ni ziyaret etti.  Huzurevi ziyaretinde büyüklerimizle biraya gelerek sohbet eden Lider Deveciler,

Bayramı hastanede geçirmek zorunda kalan hasta ve yakınlarıyla da tek tek bayramlaşarak sohbet etti. Burhaniye’de bayramlaşma programı ile Bayramın birlik ve beraberlik ruhu daima bir ortada yaşandı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Bu Eğitim Can Dostlarımız için

İlgili Yazılar